Neler Yeni

Gaming Gecesi ürünleri sıfır mı? Ambalajı açık ürün alan var mı?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Taylan Şimdi
Herkese Selam,bazı arkadaşlarımızın incehesap gaming gecesinden aldığı anakart işlemci ekran kartı gibi pahalı ürünlerin koruma bandının açık ve ambalajsız geldiğini okudum.Ve şuan çok huylandım bu konudan.Bana göre böyle bir şey dolandırıcılıktır eğer doğruysa bunu belirtmeleri gerek ürün açıklamalarında kimse koruma bandı açık ürün istemez.Siz böyle bir şey yaşadınız mı ve yaşadığınızda arayıp bu ürün daha önce açılmış diyip sıfırıyla değiştirebildiniz mi ? Ben böyle olaylarda çok tilt olurum,başıma gelmesini istemem ürünün sağlam olup olmaması beni ilgilendirmez.Lütfen deneyimlerinizi paylaşın ona göre almak ve almamak arasında karar vereceğim.
Teşekkürler...

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
incehesaptan Asus b450 pro gaming anakartını aldım anakartın içi tozlu geldi kendilerine mail attım beni Asus yetkili servisine yönlendirebileceklerini söylediler buna eyvallah

Gaming gecesinde internet sitelerine girebilmeyi başarmak sınavını aşabilirseniz istediğiniz ürünü alabilirsiniz

Ben bu iki deneyimden sonra artık oradan sevap bile almam

RmzDayi

80+ Silver
işlemci aldım 3600x( kutu parçalanmış halde geldi, kargo sebebi ile ama sorunsuz kullanıyorum)
kasa aldım, sorunsuz geldi.(2 adet kasa)

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci aldım 3600x( kutu parçalanmış halde geldi, kargo sebebi ile ama sorunsuz kullanıyorum)
kasa aldım, sorunsuz geldi.(2 adet kasa)
Sanırsam trendyoldan puani 9.8 olan ve 10 olan yerlerden siparişimi vereceğim gaming gecesine göre 150-200TL fazla ama kafam rahat eder.Bence hiç bulaşmayayım incehesap'a öyle mi dersin ? Çünkü bir sorunun olunca bile müşteri desteği cok zayıfmış ulaşılmıyormuş 1 bucuk saattir şikayetvar.com u okuyorum ve iyice korkmaya başladım.

FrknBzkr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Ben Gaming Gecesinden 3 ürün oldum İşlemci, Anakart ve Ekran Kartı, hiçbirinde sorun yaşamadım sıfır kapalı kutu şeklinde geliyor ürünler. Anakart ilk aldığım üründü yaklaşık 1 hafta içinde elime ulaşmıştı ama diğer ürünler 2 gün geçmeden geldi.
İşlemci: Amd Ryzen 5 3600x
Anakart: MSI X470 Gaming Plus Max
Ekran Kartı: MSI RTX 2060 Super Gaming X

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
Sanırsam trendyoldan puani 9.8 olan ve 10 olan yerlerden siparişimi vereceğim gaming gecesine göre 150-200TL fazla ama kafam rahat eder.Bence hiç bulaşmayayım incehesap'a öyle mi dersin ? Çünkü bir sorunun olunca bile müşteri desteği cok zayıfmış ulaşılmıyormuş 1 bucuk saattir şikayetvar.com u okuyorum ve iyice korkmaya başladım.

şikayet varı okursan tabi korkarsın incehesap güvenilir olmasa abdullah abi pc yi oradan atmaz şikayeti olan varsa 4 katı olmayan var

FrknBzkr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Açıkçası şimdide Monitör almak istiyorum Gaming Gecesinden araştırıyorum nasıl bişi almam gerektiğine dair. 1500 - 2000 TL aralığında bakıyorum. Mininum 144 Hz olmalı.

RmzDayi

80+ Silver
hayır hayır bulaşma demedim,
ben görselleri(işlemci kutusu) göndermiştim ürünü gönderin dediler. Ama işlemci ve soğutucu zarar görmediği için göndermek istemedim. Bu zamanlarda tüm kargolar sıkıntılı. Şu dönemde 150-200 tl az para değil. Ayrıca incehesap a ulaşmak ve yardım almak gerçekten kolay. Pandemi sürecince gerçekten çok yoğun tüm firmalar ( incehesap-itopya gibi ) haliyle herkes ürününü hemen istiyor. Telefonlara yükleniyor ve uzun bekleme süreleri oluyor.
Ben tüm ürünlerimi incehesap üzerinden almaya çalışıyorum. tabii ki tercih sizin yine.

FrknBzkr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan

Şikayet Yorumlarını okursan sadece incehesabın değil hangi firmanınkini okursan oku korkarsın, hepsinden soğursun. İstersen bi trendyol 'un şikayet yorumlarını oku derim ne demek istediğimi anlayacaksın diye düşünüyorum :) Şikayeti olmayan, o yerlerde yazmadığı için sadece şikayeti olanları görürsün oda korkuya sürükler. Ben sitenin güvenilirliğine önem veririm. Hangi firma olursa olsun sitenin içeriğine bile bakarak bazen o güveni sağlar sana. İncehesap 'ta bence bunlardan biri. Yinede karar sizin.

RmzDayi

80+ Silver
Şikayet Yorumlarını okursan sadece incehesabın değil hangi firmanınkini okursan oku korkarsın, hepsinden soğursun. İstersen bi trendyol 'un şikayet yorumlarını oku derim ne demek istediğimi anlayacaksın diye düşünüyorum :) Şikayeti olmayan, o yerlerde yazmadığı için sadece şikayeti olanları görürsün oda korkuya sürükler. Ben sitenin güvenilirliğine önem veririm. Hangi firma olursa olsun sitenin içeriğine bile bakarak bazen o güveni sağlar sana. İncehesap 'ta bence bunlardan biri. Yinede karar sizin.
çok doğru bir yorum

Top Bottom