Neler Yeni

Gaming gecesinden aldığım hava soğutucu

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
GamePower Windrunner ARGB CPU Hava Soğutucusu
Kullanan veya bilgi sahibi olanlar iyi veya kötü olarak eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
GamePower Windrunner ARGB CPU Hava Soğutucusu
Kullanan veya bilgi sahibi olanlar iyi veya kötü olarak eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Bence gamepower almasaydın t6 ultra alsaydın o da iyi ve daha ucuz iki fanlı

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence gamepower almasaydın t6 ultra alsaydın o da iyi ve daha ucuz iki fanlı
Forumdan takip etmeye yeni başladığım için t6 ultrabın popülerliğini yeni yeni gördüm. Şahsen aralarındaki farkı merak etmeden de edemiyorum. Soğutucu olarak yetermi diye düşünüyorum. 3600x gelicrk işlemcim umarım işimi görür

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Forumdan takip etmeye yeni başladığım için t6 ultrabın popülerliğini yeni yeni gördüm. Şahsen aralarındaki farkı merak etmeden de edemiyorum. Soğutucu olarak yetermi diye düşünüyorum. 3600x gelicrk işlemcim umarım işimi görür
bende 3600 var full yükte 4.13 ghz de 68 sabit acayip iyi soğutucu içinden çıkan macunu kullandım bide iyi macun kullandınmı 65 63 civarı olucak sende değilse soğutucu iptal et

stafer4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İsmail TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende 3600 var full yükte 4.13 ghz de 68 sabit acayip iyi soğutucu içinden çıkan macunu kullandım bide iyi macun kullandınmı 65 63 civarı olucak sende değilse soğutucu iptal et
Bu fandan kullanan carsa etiketleyebilir misin birkaç görüş daha dinleyip öyle karar verdem güzel olur. Teşekkürler bilgilendirdiğin için

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Bu fandan kullanan carsa etiketleyebilir misin birkaç görüş daha dinleyip öyle karar verdem güzel olur. Teşekkürler bilgilendirdiğin için
@DenizAktaş var başka da hatırlamıyorum ama iyi soğutucu deniz'in konulara bak orda var konusu

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
@DenizAktaş var başka da hatırlamıyorum ama iyi soğutucu deniz'in konulara bak orda var konusu
Ben T6 Ultra kullanıyorum tavsiye ederim tam bir F/P ürünü şurdan inceleyebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,109
Üyeler
155,517
Son üye
Versetwo2
Top Bottom