Neler Yeni

Gaming Gen Sonunda Telefonlarımı Açtı

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Evet bu gün artık telefonlarım açıldı ve ortalama 15 dk lık konuşmalar sonunda kargoya verildiğini taşıma belgesinin akşam 18.30 19.00 gibi düzenleneceği söylendi fakat bildiğim kadarıyla saat 6 dan sonra mesai bitimi oluyor sms ile bana kod geleceğini söylediler ve başka yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı diyerek az daha kampanyalar hakkında bilgi aldım ve kapattım bakalım ne olacak 5.günde artık sonuca ulaşırım inşallah pazartesi sipariş verenler kargosunu aldı benden sonra sipariş veren arkadaşım da dahil olmak üzere işin sinirlendiğim kısmı bu olmakla birlikte arayıp hızlı paket rica etmem ve sonrasında telefonlarımın düşmesi bu alışverişimden sonra bir daha bu siteyi tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Ne bu sabırsızlık? Adamlar kim bilir kaç sipariş aldı biraz sabır. Vatan da benim siparişimi 1 haftada kargoya verdi ama yapacak bir şey yok, bir daha kampanya olursa bir daha alırım ne olcak ki.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,760
İsim
bilo
Discord
b1l0
Cumartesi vermiştim siparişi az önce bana da aynısını dediler, bakalım artık

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Evet bu gün artık telefonlarım açıldı ve ortalama 15 dk lık konuşmalar sonunda kargoya verildiğini taşıma belgesinin akşam 18.30 19.00 gibi düzenleneceği söylendi fakat bildiğim kadarıyla saat 6 dan sonra mesai bitimi oluyor sms ile bana kod geleceğini söylediler ve başka yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı diyerek az daha kampanyalar hakkında bilgi aldım ve kapattım bakalım ne olacak 5.günde artık sonuca ulaşırım inşallah pazartesi sipariş verenler kargosunu aldı benden sonra sipariş veren arkadaşım da dahil olmak üzere işin sinirlendiğim kısmı bu olmakla birlikte arayıp hızlı paket rica etmem ve sonrasında telefonlarımın düşmesi bu alışverişimden sonra bir daha bu siteyi tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle
Biraz bekleseniz ölmezsiniz çok yoğun zaten site

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Ben yeni mağaza açılışına özel asus dual rx 6600xt almıştım 5 gündür paket hazırlandı kısmındaydı. Bugün beni gamin gen aradı stok durumlarında sıkıntı olduğunu özür dilediklerini iletti ve kartımın asus dual yerine asus rog strix isteyip istemediğimi söylediler. Bende seve seve kabul ettim asus rog strix rx 6600 xt yarın elime ulaşıcakmis sahsen ben çok mutlu oldum :D. Kartımı aldığım gün de 10dk sıra bekleyio konusmustum güzel ilgilenip sorunuma çözüm bulmuşlardır şahsen ben iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,760
İsim
bilo
Discord
b1l0
Cumartesi vermiştim siparişi az önce bana da aynısını dediler, bakalım artık
Çok yoğunlar zaten , itopya mouse siparişim de hazırlanma aşamasında

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne bu sabırsızlık? Adamlar kim bilir kaç sipariş aldı biraz sabır.
itopya da indirim yapıyor veyahut başka sitelerdende böyle kampanya zamanları alışveriş yapmıştım üstüne dün açtığım konuda belirttiğim üzere arkadaşlarım ile valorant turnuvasına katıldık ve ödediğimiz katılım ücreti+çalışmalarımız tamamen çöp oldu tamam yoğun olabilir eyvallah ama ordan almamın sebebi aradığımda bana hızlı kargo için söz verilmesi ve sıramın öne çekildiğinin söylenmesi yoksa böyle konuşmam hocam

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Bende aliexpressten 30-40 gün gelmeyen ürün olduğunda 'yarın öbür gün getirirler ya. Refund istemiyim' diyorum.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
itopya da indirim yapıyor veyahut başka sitelerdende böyle kampanya zamanları alışveriş yapmıştım üstüne dün açtığım konuda belirttiğim üzere arkadaşlarım ile valorant turnuvasına katıldı ve ödediğimiz katılım ücreti+çalışmalarımız tamamen çöp oldu tamam yoğun olabilir eyvallah ama ordan almamın sebebi aradığımda bana hızlı kargo için söz verilmesi ve sıramın öne çekildiğinin söylenmesi yoksa böyle konuşmam hocam
Eğer ertesi gün teslimat istiyorsan ve bu kadar acilse amazon.com.tr den alman gerekirdi zaten.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
itopya da indirim yapıyor veyahut başka sitelerdende böyle kampanya zamanları alışveriş yapmıştım üstüne dün açtığım konuda belirttiğim üzere arkadaşlarım ile valorant turnuvasına katıldık ve ödediğimiz katılım ücreti+çalışmalarımız tamamen çöp oldu tamam yoğun olabilir eyvallah ama ordan almamın sebebi aradığımda bana hızlı kargo için söz verilmesi ve sıramın öne çekildiğinin söylenmesi yoksa böyle konuşmam hocam
mouse gelmediği için turnuva vs her şey yalan oldu kısacası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aliexpressten 30-40 gün gelmeyen ürün olduğunda 'yarın öbür gün getirirler ya. Refund istemiyim' diyorum.
amazondan snowman m200 almıştım tam covidin pik yaptığı dönem 1 haftada gelmişti

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Ben yeni mağaza açılışına özel asus dual rx 6600xt almıştım 5 gündür paket hazırlandı kısmındaydı. Bugün beni gamin gen aradı stok problemlerinde sıkıntı olduğunu özür dilediklerini iletti ve kartımın asus dual yerine asus rog strix isteyip istemediğimi söylediler. Bende seve seve kabul ettim asus rog strix rx 6600 xt yarın elime ulaşıcakmis sahsen ben çok mutlu oldum :D. Kartımı aldığım gün de 10dk sıra bekleyio konusmustum güzel ilgilenip sorunuma çözüm bulmuşlardır şahsen ben iyi olduğunu düşünüyorum.
Şanslısınız. Hayırlı olsun

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Gaming gen trden iyisi şuan piyasada yok . Boş yapmışsın. Adamlar onca yoğunluğa rağmen 2 günde ulaştırdılar bana . İnvntustan 1 parça ürün aldım kaç gündür kargoya vermeyi beceremediler daha

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Top Bottom