Neler Yeni

Gaming Gen Sonunda Telefonlarımı Açtı

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Eğer ertesi gün teslimat istiyorsan ve bu kadar acilse amazon.com.tr den alman gerekirdi zaten.
ertesi gün teslimat değil ben siparişi vereli kaç gün oldu pazartesi kargoda olur diye bekliyorum üstünden günler geçtiği halde siparişim bile pazartesi akşam 8 de kabul ediliyor hocam arıyorum telefon düşüyor bana söz verildiği halde geri ulaşım sağlayamıyorum diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaming gen trden iyisi şuan piyasada yok . Boş yapmışsın. Adamlar onca yoğunluğa rağmen 2 günde ulaştırdılar bana . İnvntustan 1 parça ürün aldım kaç gündür kargoya vermeyi beceremediler daha
ertesi gün teslimat değil ben siparişi vereli kaç gün oldu pazartesi kargoda olur diye bekliyorum üstünden günler geçtiği halde siparişim bile pazartesi akşam 8 de kabul ediliyor hocam arıyorum telefon düşüyor bana söz verildiği halde geri ulaşım sağlayamıyorum diyorum
mouse gelmediği için turnuva vs her şey yalan oldu kısacası

amazondan snowman m200 almıştım tam covidin pik yaptığı dönem 1 haftada gelmişti
.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Evet bu gün artık telefonlarım açıldı ve ortalama 15 dk lık konuşmalar sonunda kargoya verildiğini taşıma belgesinin akşam 18.30 19.00 gibi düzenleneceği söylendi fakat bildiğim kadarıyla saat 6 dan sonra mesai bitimi oluyor sms ile bana kod geleceğini söylediler ve başka yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı diyerek az daha kampanyalar hakkında bilgi aldım ve kapattım bakalım ne olacak 5.günde artık sonuca ulaşırım inşallah pazartesi sipariş verenler kargosunu aldı benden sonra sipariş veren arkadaşım da dahil olmak üzere işin sinirlendiğim kısmı bu olmakla birlikte arayıp hızlı paket rica etmem ve sonrasında telefonlarımın düşmesi bu alışverişimden sonra bir daha bu siteyi tercih etmeyeceğim büyük ihtimalle
1-2 Hafta içinde geliyor Ne sabırsızlık harbiden atıcaklar eninde sonunda bir sürü kargo vardır

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Biraz bekleseniz ölmezsiniz çok yoğun zaten site
biraz bekleseniz mi hocam 1 hafta olacak 1 hafta ne beklemesinden bahsediyorsunuz bana söz veriliyor üstüne telefonum açılmıyor şaka mı yapıyorsunuz bende kuryelik yaptım 2019 da emekçinin halinden anlıyorum

1-2 Hafta içinde geliyor Ne sabırsızlık harbiden atıcaklar eninde sonunda bir sürü kargo vardır

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
biraz bekleseniz mi hocam 1 hafta olacak 1 hafta ne beklemesinden bahsediyorsunuz bana söz veriliyor üstüne telefonum açılmıyor şaka mı yapıyorsunuz bende kuryelik yaptım 2019 da emekçinin halinden anlıyorum
Hocam FARKINDA MISINIZ Bilmiyorum ama çok büyük bir indirim yaptılar uzayabilir bu süreç

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
aradım ve söyledim sordum konuştuk turnuvam var diye belirttim siparişi verdikten sonra böyle olacağını bilsem almazdım daha fazla verip başka siteden alırdım emin olun ellerinde kargo var diyorsunuz benden sonra sipariş veren kişinin kargosu ertesi gün gidiyor ben 1 haftaya yakın bekliyorum burda sonuna kadar haklı olduğumu düşünüyorum sonuç olarak ben öncesinde kargomu vermişim o kişi benden sonra

Hocam FARKINDA MISINIZ Bilmiyorum ama çok büyük bir indirim yaptılar uzayabilir bu süreç
ya pazartesi kulaklık alan adamın kargosu geldi benim kargom bu gün yeni veriliyor ne süreci Allah aşkına

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
aradım ve söyledim sordum konuştuk turnuvam var diye belirttim siparişi verdikten sonra böyle olacağını bilsem almazdım daha fazla verip başka siteden alırdım emin olun ellerinde kargo var diyorsunuz benden sonra sipariş veren kişinin kargosu ertesi gün gidiyor ben 1 haftaya yakın bekliyorum burda sonuna kadar haklı olduğumu düşünüyorum sonuç olarak ben öncesinde kargomu vermişim o kişi benden sonra

ya pazartesi kulaklık alan adamın kargosu geldi benim kargom bu gün yeni veriliyor ne süreci Allah aşkına
Tamamda baya abartmışsın sanki ne olacak 3 4 gün sonra gelse bulmuşsunuz indirimi az bekleyin yani

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Tamamda baya abartmışsın sanki ne olacak 3 4 gün sonra gelse bulmuşsunuz indirimi az bekleyin yani
hala aynı şeyi söylüyorsunuz mousem bozuk turnuva için söyledim ben bu mouseyi verdiğimiz kayıt ücreti yalan oldu geri çekilmek zorunda kaldık arkadaşlarımdan bir ton laf işittim takım olarak uzun bir süredir çalışıyorduk turnuvalara bu turnuvadan kazandığımız parayla takımımızda pcsi kötü arkadaşımız var onun bilgisayarını geliştirip sürpriz yapmayı planlıyorduk

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes

Sırayla dağıtılıyor siz burada millete dert yanacağınıza çok şikayetçiyseniz Tüketici Hakem Heyetine gitseydiniz madem Ben de bekledim alırken sistemi 1-2 hafta içinde geliyor... Pazar günü getirdiler benim kargomu da gelip buraya ağlayayım mı artık ? Gelicektir sırayla gönderiyorlar muhtemelen veya bir sorun çıkmıştır her şeye kendi kafanızdan bakmayı bırakın artık ya !

.......

80+ Bronze
5 gün oldu benim de kargoya verilmemiş.Direkt olarak sitedeki canlı desteğe sordum,çarşamba veya perşembe verilir denildi ama gelen mesaj falan yok.Herhalde yarına kalacak.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Sırayla dağıtılıyor siz burada millete dert yanacağınıza çok şikayetçiyseniz Tüketici Hakem Heyetine gitseydiniz madem Ben de bekledim alırken sistemi 1-2 hafta içinde geliyor... Pazar günü getirdiler benim kargomu da gelip buraya ağlayayım mı artık ? Gelicektir sırayla gönderiyorlar muhtemelen veya bir sorun çıkmıştır her şeye kendi kafanızdan bakmayı bırakın artık ya !
gaming gen daha önce telefonlarımı açsaydı buraya konu açmazdım gaming gen üzerinden sistem alan arkadaşımız vardı forumda 10000tl ye kasası darma duman geldi çok uzun bir sürede uğraştı geri dönüş alamadı firmanın müşteri hizmetleri palavra sıkıyor

5 gün oldu benim de kargoya verilmemiş.Direkt olarak sitedeki canlı desteğe sordum,çarşamba veya perşembe verilir denildi ama gelen mesaj falan yok.Herhalde yarına kalacak.
bir ben değilim bu problemi yaşayan sıkıntı felan boş iş hocam biz günler önce sipariş verirken bizden sonra veren kişilerin önceliği nedir başkanın valinin çocuğu herhalde onlar

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
gaming gen daha önce telefonlarımı açsaydı buraya konu açmazdım gaming gen üzerinden sistem alan arkadaşımız vardı forumda 10000tl ye kasası darma duman geldi çok uzun bir sürede uğraştı geri dönüş alamadı firmanın müşteri hizmetleri palavra sıkıyor
Müşteri Hizmetleri ile ilgili bir bilgim yok ama Gaming Gen'den Kasasının Camı kırık olarak gelen bir kaç kişi vardı bu konudan şikayetçi ama her firmada oluyordur bu tarz şeyler. Kargonun hatası denilebilir

Top Bottom