Neler Yeni

gaming gen tr den monitör aldım sıkıntılı çıktı iade edebilir miyim ?

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
burayada öneri için monitor postu açmıştım sonra aldım ürün bana E segmenti ile geldi en düşük G segmentinin bir üstü üründe ölü pixel yok ama üründe acayip bir sallanma var başka monitörün olduğu masaya koydum orda da sallanıyordu adamları arayıp sordum şuraya mail attın dedi cuma günü 13.39 da mail attım beklerken instagramda yazın bakarlar dedi bir kaç kullanıcı ben de gittim oraya da yazdım bekliyorum hala ürünü iade etme gibi bir şansım var mı ? ulaşamıyorum da yetkililere kendi yerleri 7/24 açık gözüküyor bakarlar diye düşünüyordum ama bakan olmadı hala
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 gün içinde iade hakkı kalktı mı?

Bu karar, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren uygulanacak ve o tarihe kadar tüketici, 14 gün içinde hiçbir neden göstermeksizin ürünü iade edebilecek

internette böyle yazıyor ama kendi sitelerinde

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılınabilirliğinin bozulmamış olması gerekir.
Başka bir müşteriye satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmez.

yazıyor

donanimci98

80+ Bronze
vidalarını düzgün sıktın mı? nasıl bir sallanma çekip atarsan iyi olur. e segmenti falan diye iade kabul etmezler onu diyeyim.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vidalarını düzgün sıktın mı? nasıl bir sallanma çekip atarsan iyi olur. e segmenti falan diye iade kabul etmezler onu diyeyim.
evet sıktım vidalarını masa mı sallanıyor diye abimin masasına koydum onda da 144hz rampage rm421 monitör var orda da sallanıyor bir şey değişmedi vidaları 2 3 kere sıktım tak çıkar yapıp

donanimci98

80+ Bronze
evet sıktım vidalarını masa mı sallanıyor diye abimin masasına koydum onda da 144hz rampage rm421 monitör var orda da sallanıyor bir şey değişmedi vidaları 2 3 kere sıktım tak çıkar yapıp
nasıl bir sallanma video görsek iyi olur. bende lg 27" o da sallanıyor.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,358
İsim
Berkay BABUCCU
Sitenin kafasına göre kural yazmasi bisi ifade eder mi ? Tuketici hakkin var ve 14 gün iade hakkin mevcut ürünü iade etmek istediğini aksi takdirde thh ye başvuracağını bildir bence.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
video çekebilirsem atıcam telefondan

Sitenin kafasına göre kural yazmasi bisi ifade eder mi ? Tuketici hakkin var ve 14 gün iade hakkin mevcut ürünü iade etmek istediğini aksi takdirde thh ye başvuracağını bildir bence.
bu iş davaya kadar gidiyor mu yoksa direkt alıyorlar mı ürünü ? hiç uğraşmadım dava ile hiç bir şey bilmiyorum açıkcası bu konuda adamlara ulaşamıyorum da onu da anlayamadım

donanimci98

80+ Bronze
video çekebilirsem atıcam telefondan

bu iş davaya kadar gidiyor mu yoksa direkt alıyorlar mı ürünü ? hiç uğraşmadım dava ile hiç bir şey bilmiyorum açıkcası bu konuda adamlara ulaşamıyorum da onu da anlayamadım
ne davası bir dur. ölü pikselin falan yok. sallanmayı da bi at bakalım.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
videoyu indirdim telefondan çektiğimi nasıl atıcam buraya

https://www.veed.io/view/87668bf0-d8fd-437a-94d3-4ebd4da5f8d9?sharingWidget=true&panel= bu ücretsiz video yükleme yerine attım videoyu videoda çok sallanmıyormuş gibi gözüküyor ama sadece mouse hareket ettiriyorum elim tam yerde bile değil

donanimci98

80+ Bronze
videoyu indirdim telefondan çektiğimi nasıl atıcam buraya

https://www.veed.io/view/87668bf0-d8fd-437a-94d3-4ebd4da5f8d9?sharingWidget=true&panel= bu ücretsiz video yükleme yerine attım videoyu videoda çok sallanmıyormuş gibi gözüküyor ama sadece mouse hareket ettiriyorum elim tam yerde bile değil
youtube a at drive a at. açılmıyor video

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
Top Bottom