Neler Yeni

Gaming gen tr ye gitmeliyim yoksa internetten sipariş vermeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe özçelik
Merhaba, yakın zamanda bilgisayar alacağım vulcan 7500f almayı düşünüyorum gaming gen tr şubesinin evimle arasında 130 km yol var. İnternetten alınca sorun çıkmasından korkuyorum, sizce gidip şubeden alırsam bir şey fark eder mi? Eğer internetten alırsam ve sorun çıkarsa parçları müşteri hizmetleri ilgilenirmi parçayı değiştirler mi?

SeryXS

80+ Bronze
İnternetden sipariş vermeniz bence daha iyi olur sorun çıkarsada müşteri hizmetlerini ararsın değişim yaparlar

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Buğra
Merhaba, yakın zamanda bilgisayar alacağım vulcan 7500f almayı düşünüyorum gaming gen tr şubesinin evimle arasında 130 km yol var. İnternetten alınca sorun çıkmasından korkuyorum, sizce gidip şubeden alırsam bir şey fark eder mi? Eğer internetten alırsam ve sorun çıkarsa parçları müşteri hizmetleri ilgilenirmi parçayı değiştirler mi?
hocam pek bir farklılık olmaz ama internetten alsanız daha iyi kargolamayı iyi yapıyorlar zaten yurtiçi ile çalışıyorlar ve sistemi topladıktan sonra 2 gün içinde gelir size

Existentia

80+ Silver
Oraya gitseniz de hemen alamıyorsunuz zaten bir şey değişmeyecek her türlü test edip gönderiyorlar o yüzden 130km yol çekmeniz gereksiz

Top Bottom