Neler Yeni

Gaming Genden hazır sistem aldım ne zaman gelir?

salvadorw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
marko tual
Merhaba 22 Ekim'de gaming genden hazır sistem sipariş ettim 2 gün oldu fakat halen hazırlanıyor yazıyor.Daha kargoya dahi verilmedi sizce ne kadar sürede gelir?Ayrıca müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Merhaba 22 Ekim'de gaming genden hazır sistem sipariş ettim 2 gün oldu fakat halen hazırlanıyor yazıyor.Daha kargoya dahi verilmedi sizce ne kadar sürede gelir?Ayrıca müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?
Hazır sistemler 1 haftayı bulur dostum. Yoğunluğa göre bu değişir daha kısa ve daha uzunda sürebilir. Normal süresi zaten 1 hafta.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Berk
Dostum öncelikle umarım herhangi bir problem yaşamazsın bu firmayla öncelikle bunu belirteyim. Hayırlı olsun. Mutlaka telefon açıp sormalısın sorulmadığında baştan sağma iş yapıyorlar, malın peşine düştüğün zaman hazırlıyorlar ve mümkünse mağazadan teslim almaya çalış istanbul içindeysen.

Coolpanda

80+ Silver
Genelde 7-8 güne gelir. Ben incehesap.com'dan aldığımda stok yoktu zırt pırt dediler 25 gün sürdü elime ulaşması çok tilt oldum, bu da mümkün.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Hangi sistemi aldınız

salvadorw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
marko tual
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum öncelikle umarım herhangi bir problem yaşamazsın bu firmayla öncelikle bunu belirteyim. Hayırlı olsun. Mutlaka telefon açıp sormalısın sorulmadığında baştan sağma iş yapıyorlar, malın peşine düştüğün zaman hazırlıyorlar ve mümkünse mağazadan teslim almaya çalış istanbul içindeysen.
maalesef İstanbul'da değilim umarım sorun yaşamam

salvadorw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
marko tual
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi sistemi aldınız

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih

Özelleştirme yaptın mı bende bunu alayım diyorum ya 1 tb ssd ile

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
hayır ya gerek duymadım hepsi iyi gözüktü gözüme yapmalı mıydım?
Hepsi iyi zaten bileşenlerin. 250 lira farkla psu 750w yapılır net. İlerde çok daha iyi ekran kartlarına geçişin önünü açar

Hepsi iyi zaten bileşenlerin. 250 lira farkla psu 750w yapılır net. İlerde çok daha iyi ekran kartlarına geçişin önünü açar
Olmasada olur ama şart değil

Bileşen kalitesi 10/10

salvadorw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
marko tual

Bileşen kalitesi 10/10
haklısın ya onu yapmayı unuttum ben siparişi verdikten sonra gördüm pişman oldum ama yapacak bir şey yok 650w yeter inşallah

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
haklısın ya onu yapmayı unuttum ben siparişi verdikten sonra gördüm pişman oldum ama yapacak bir şey yok 650w yeter inşallah
650w zaten yeter rahat rahat sıkıntı yok. Bi kaç üst modele bile yeter hatta

Top Bottom