Neler Yeni

Gaming Laptop 4.5k fiyat

Crøwłey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bedirhan Yılmaz
Arkadaşlar sürekli memleket ve üniversite okuduğum şehir arasında git gel yaptığım için yanımda taşımam gerekiyor pc yi. Bana maksimum 4000-4500 TL' lik apex'i kasmadan oynatabilecek laptop önerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleme:

Crøwłey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bedirhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FezA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Demir MESUTGİL
kesinlikle monsterın abra serisi tek seçenek o :D

Positum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ufuk Kılıç
İyi günler. Doğrudan bir laptop linki paylaşmayacağım ancak belirttiğiniz fiyat bandında almanızı tavsiye edeceğim minimum özellikler var.

~Ekran kartı olarak GTX 1050
~İşlemci olarak i5 8300/9300 - Ryzen 5 3550
~Muhakkak SSD bulunsun
~Ekran çözünürlüğü mutlaka Full HD olsun

Verdiğiniz fiyata bu özelliklerde bir bilgisayar bulmak mümkün olabilecektir diye düşünüyorum. Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Ülkemizin ve Dünyanın gündemindeki coronavirus ekonomik dengeleri bozdu. Dolar kuru aldı başını gitti. Bilgisayar almak için en ideal zamanda değiliz... Acil değilse bir süre beklemenizi tavsiye ederim.

Crøwłey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bedirhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi günler. Doğrudan bir laptop linki paylaşmayacağım ancak belirttiğiniz fiyat bandında almanızı tavsiye edeceğim minimum özellikler var.

~Ekran kartı olarak GTX 1050
~İşlemci olarak i5 8300/9300 - Ryzen 5 3550
~Muhakkak SSD bulunsun
~Ekran çözünürlüğü mutlaka Full HD olsun

Verdiğiniz fiyata bu özelliklerde bir bilgisayar bulmak mümkün olabilecektir diye düşünüyorum. Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Ülkemizin ve Dünyanın gündemindeki coronavirus ekonomik dengeleri bozdu. Dolar kuru aldı başını gitti. Bilgisayar almak için en ideal zamanda değiliz... Acil değilse bir süre beklemenizi tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim

utkuversus

80+ Bronze
Top Bottom