Neler Yeni

Gaming laptopumun prizdeyken şarjı bitiyor

DarkSoo5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf AKSOY
İlgilendiği Kategoriler
Yüzme, Kodlama, Uyku
Dostlar selam ben excalibur g770 kullanıyorum alalı tam 1 yıl oldu 6 temmuz 2023te almıştım. Dostlar laptopta herhangi bir ortalama oyunda pc şarjda olmasına rağmen şarjı max 1 saatte 50ye kadar düşüyor fakat şarj tam 50ye geldiğinde fps dibi boyluyor ve mecburen oyunu kapatıyorum ve ısınma problemleri de var sizce bunun nedeni nedir ben fanların tozlanması olduğunu düşünüyorum yakında garantide temizlettireceğim fakat ilk aldığım ay da bu durum gayet yaşanıyordu
Sistem:
i7 11800h
Rtx 3050 laptop gpu 70w
ram 16 gb

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
can
Dostlar selam ben excalibur g770 kullanıyorum alalı tam 1 yıl oldu 6 temmuz 2023te almıştım. Dostlar laptopta herhangi bir ortalama oyunda pc şarjda olmasına rağmen şarjı max 1 saatte 50ye kadar düşüyor fakat şarj tam 50ye geldiğinde fps dibi boyluyor ve mecburen oyunu kapatıyorum ve ısınma problemleri de var sizce bunun nedeni nedir ben fanların tozlanması olduğunu düşünüyorum yakında garantide temizlettireceğim fakat ilk aldığım ay da bu durum gayet yaşanıyordu
Sistem:
i7 11800h
Rtx 3050 laptop gpu 70w
ram 16 gb
bu sorun ilk aldığında yoksa demekki adaptör laptopu besleyebiliyor ondan yana sıkıntı yok fakat bozulmuş olabilir haliyle tükettiği kadar enerji veremiyordur yada anakartın adaptör girişinde arıza olabilir donanımsal gibi duruyor

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yunus Emre Gül
Sistem:
i7 11800h
Rtx 3050 laptop gpu 70w
ram 16 gb
Adaptörün kaç watt

DarkSoo5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf AKSOY
İlgilendiği Kategoriler
Yüzme, Kodlama, Uyku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sorun ilk aldığında yoksa demekki adaptör laptopu besleyebiliyor ondan yana sıkıntı yok fakat bozulmuş olabilir haliyle tükettiği kadar enerji veremiyordur yada anakartın adaptör girişinde arıza olabilir donanımsal gibi duruyor
ilk aldığım zaman da vardı laptopu sahibindenden almıştım sıfır olarak fakat laptop orjinalde 2021de alınmış ve açılmamış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adaptörün kaç watt
nerden bakabilirim

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yunus Emre Gül
ilk aldığım zaman da vardı laptopu sahibindenden almıştım sıfır olarak fakat laptop orjinalde 2021de alınmış ve açılmamış
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerden bakabilirim
Adaptörün üzerinde yazması lazım

DarkSoo5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf AKSOY
İlgilendiği Kategoriler
Yüzme, Kodlama, Uyku