Neler Yeni

Gaminggen.tr Mantis 6800 Sistem düşük fps sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
sistem elime dün geldi ve geldiği gibi kurulumunu yapıp açtım pcyi. sistemin içerisinde ryzen 5 5600 işlemci, rx 6800 ekran kartı ve asus prime b550m-k anakart mevcut. sistem açıldığı gibi test etmek için valorantı indirdim ama açtığımda gördüğüm max fps 140-160 oldu. hatta yer yer 40 60 fpsleri de gördüm. amd'nin radeon software kısmından birçok görüntü ayarlarını denedim internette tavsiye edilenler üzerine ama hiçbir fark olmadı. bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

abcdefg1234

80+ Silver
sistem elime dün geldi ve geldiği gibi kurulumunu yapıp açtım pcyi. sistemin içerisinde ryzen 5 5600 işlemci, rx 6800 ekran kartı ve asus prime b550m-k anakart mevcut. sistem açıldığı gibi test etmek için valorantı indirdim ama açtığımda gördüğüm max fps 140-160 oldu. hatta yer yer 40 60 fpsleri de gördüm. amd'nin radeon software kısmından birçok görüntü ayarlarını denedim internette tavsiye edilenler üzerine ama hiçbir fark olmadı. bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşıma mantis 6700xt aldık. Aynısı bizimde başımıza geldi. Baya bi şey denedik olmadı. En son format atıp temiz kurulum yaptık düzeldi. Şu an bi sorun yaşamıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşıma mantis 6700xt aldık. Aynısı bizimde başımıza geldi. Baya bi şey denedik olmadı. En son format atıp temiz kurulum yaptık düzeldi. Şu an bi sorun yaşamıyor
formatı windows üzerinden atsam usb ile atılması gibi aynı işlevi görür mü peki

barxisra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Demir
Instagram
mehmett_demir
hacı anaka
sistem elime dün geldi ve geldiği gibi kurulumunu yapıp açtım pcyi. sistemin içerisinde ryzen 5 5600 işlemci, rx 6800 ekran kartı ve asus prime b550m-k anakart mevcut. sistem açıldığı gibi test etmek için valorantı indirdim ama açtığımda gördüğüm max fps 140-160 oldu. hatta yer yer 40 60 fpsleri de gördüm. amd'nin radeon software kısmından birçok görüntü ayarlarını denedim internette tavsiye edilenler üzerine ama hiçbir fark olmadı. bunun nedeni nedir yardımcı olursanız
hacı anakart işlemciyi gördümü yoksa bios güncelledilerdemi gördü bendede b550m-k modeli var 5600x işlemci var monitöre görüntü gelmedi

Top Bottom