Neler Yeni

Yardım Gaminggentr Hazır PC The Last Of Us Hediyesinin Verilmemesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Yılmaz
5 Nisan tarihinde gaminggentr den hazır bilgisayar aldım, aldığım bilgisayar'ın yanında The Last of Us hediye veriliyordu, hediyeyi almak için gaminggentr'ye 4 den fazla mail atmama rağmen gaminggentr'den bana dönüş olmadı, bende telefondan aramayı denedim onda da sonuç çıkmadı 2 kez aradım 1. Sinde 11 dakika bekletip telefonu kapattılar. Bir kez de 7 dakika bekleyip ben kapattım, Kampanya 13 Mayıs'ta bitiyor bitmeden hakkım olan oyunumu, hediyemi almak istiyorum. bunları nereye şikayet edebilirim bilen biri yardımcı olabilir mi?

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
5 Nisan tarihinde gaminggentr den hazır bilgisayar aldım, aldığım bilgisayar'ın yanında The Last of Us hediye veriliyordu, hediyeyi almak için gaminggentr'ye 4 den fazla mail atmama rağmen gaminggentr'den bana dönüş olmadı, bende telefondan aramayı denedim onda da sonuç çıkmadı 2 kez aradım 1. Sinde 11 dakika bekletip telefonu kapattılar. Bir kez de 7 dakika bekleyip ben kapattım, Kampanya 13 Mayıs'ta bitiyor bitmeden hakkım olan oyunumu, hediyemi almak istiyorum. bunları nereye şikayet edebilirim bilen biri yardımcı olabilir mi?

Canlı destekten yazın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3-4 kez yazdım herhangi bir dönüş yok, İnstadan yazınca AMD bize verince size vericez diyor ama kampanya 6 gün sonra bitiyor

Serak

80+
Instagram üzerinden yazın dönüş sağlayıp mail atıyorlar benim de başıma gelmişti sonrasında kodu gönderdiler

Instagramdan yazdım dediginizi sonradan gördüm

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
mehmet ali oğuz
3-4 kez yazdım herhangi bir dönüş yok, İnstadan yazınca AMD bize verince size vericez diyor ama kampanya 6 gün sonra bitiyor
şaşırmadım gamingentr amatör hergeleler :) yada uyanık

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Yılmaz
Instagram üzerinden yazın dönüş sağlayıp mail atıyorlar benim de başıma gelmişti sonrasında kodu gönderdiler

Instagramdan yazdım dediginizi sonradan gördüm
aga oraya da yazdım bana diyor ki
Merhaba, kodlar AMD tarafından iletilmektedir. AMD kodları ilettiğinde tarafına gönderimi sağlanacaktır. Beklemede kalmanı rica edeceğiz.:)
ve bu kadar gram dönüş yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

şaşırmadım gamingentr amatör hergeleler :) yada uyanık
13 mayısa kadar vermezlerse şikayet hakkım olur mu?

Serak

80+
Eğer kod gelirse size iletirler diye düşünüyorum. Bana ellerinde kod vardı instagramdan yazdığımda aynı gün ulaştırdılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Yılmaz
13 mayısa kadar vermezlerse ne olacak benim hediyem
Eğer kod gelirse size iletirler diye düşünüyorum. Bana ellerinde kod vardı instagramdan yazdığımda aynı gün ulaştırdılar.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
ahmet ali özmert
kanka gaming gen tr nin bu işlere bakan başka bir maili vardı ama hatırlamıyorum bende oyunu almıştım böyle instagramdan onu sorsana

Top Bottom