Neler Yeni

Garantiye Gidip Gelen HDD Hala Çalışmıyor yardım

cevahir34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cevahir
Arkadaşlar 7 ay önce 2tb hdd aldım az kullandım sorun yoktu sonra oyunlarda kasmaya başladı bı baktım boşta bile 100% çıkıyor, pc açılma süresi yavaşladı (m2 ssd kullanıyorum) garip seslerde çıkarıyor, garantiye gönderdim 1 ayda geldi arıza tespiti yok sağlam diye göndermişler bugün pcye taktım önce hiç çalışmadı bı şekilde çalıştirdim hala aynı sorun lütfen yardim ne yapayım geri göndereyim mi garantiye

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Emre Arslan
Arkadaşlar 7 ay önce 2tb hdd aldım az kullandım sorun yoktu sonra oyunlarda kasmaya başladı bı baktım boşta bile 100% çıkıyor, pc açılma süresi yavaşladı (m2 ssd kullanıyorum) garip seslerde çıkarıyor, garantiye gönderdim 1 ayda geldi arıza tespiti yok sağlam diye göndermişler bugün pcye taktım önce hiç çalışmadı bı şekilde çalıştirdim hala aynı sorun lütfen yardim ne yapayım geri göndereyim mi garantiye
hdd artık bu devirde sağlam bişi değilse kullanılmaz aga ssd şart

cevahir34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hdd artık bu devirde sağlam bişi değilse kullanılmaz aga ssd şart
bende oyle düşünüyorum ama ssd ömru az oluyor diye biliyom sifirdan kendim kullandiğim ssd 500gb şuanda oyunda drop yapıyor ve ömrü 2 senede bitti oynlarda drop falan yapıyo bazen
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada ilk defa bi forumlara girip yaziyorum neden kimse okumuyor benim konulari ?

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Bilal Cihan
bende oyle düşünüyorum ama ssd ömru az oluyor diye biliyom sifirdan kendim kullandiğim ssd 500gb şuanda oyunda drop yapıyor ve ömrü 2 senede bitti oynlarda drop falan yapıyo bazen

bu arada ilk defa bi forumlara girip yaziyorum neden kimse okumuyor benim konulari ?
3.5 sendedir kullandığım 500gb lık sata ssdim var bana hala sorun çıkartmadı

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
buğra taşdemir

Ssd daha uzun ömürlüdür sendeki drop ssd kaynaklı olmaz format isteyebilir normaldir ssd öneririm

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,912
İsim
Mehmet Aslan
değişim hakkın var yaz aldığın yerlere.

Top Bottom