Neler Yeni

GB-2428FF ekranda bozulmalar

Senerr

80+ Bronze
Gameboosterin kullandığı paneli asusta 280hz olan bır modelinde kullanıyor.
Bu sorunun sadece panele bağlı olduğunu savunamayız. Belki de içinde ki başka bir kalitesiz parçadan yaptı ? Bileşen işte her neyse. Bir LCD monitörün içinde zaten bildiğim kadarıyla bir sürü katman var tek 1 panel yok.

Anumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe Bartu
Bildiğimiz panel ve panele bağlı diğer bileşenlere ait bir soruna benziyor. Yani içinden bir parça arıza vermiş gibi durduk yere. Cihaz sıfır mı ?
Cihaz sıfır geçen ramazanda aldım itopyadan

Senerr

80+ Bronze
Cihaz sıfır geçen ramazanda aldım itopyadan
Cihaz sıfırsa ve 2. monitörde aynı sorun yoksa ben burada sorunun Gamebooster olduğunu düşünüyorum. Özellikle aldığından beri çalışıyor ve bir süre sonra bu sorun durduk yere çıktıysa maalsef bu benim düşüncemi destekler. Eğer başka monitör ile denemeseydiniz ekran kartınızın driverini falan sıfırlayın diyecektim. Üstünüze alınmayın ama 2007 yılında mağazadan babamın satın aldığı Casper lcd bile hala çalışıyor, üstünde sinek bile vurmuşluğum var ama son teknoloji Gamebosster bu hale gelmiş. :F:

Garantiye yollamadan çözemezsiniz gibi duruyor üzgünüm. :peeposad:

Anumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe Bartu
Cihaz sıfırsa ve 2. monitörde aynı sorun yoksa ben burada sorunun Gamebooster olduğunu düşünüyorum. Özellikle aldığından beri çalışıyor ve bir süre sonra bu sorun durduk yere çıktıysa maalsef bu benim düşüncemi destekler. Eğer başka monitör ile denemeseydiniz ekran kartınızın driverini falan sıfırlayın diyecektim. Üstünüze alınmayın ama 2007 yılında mağazadan satın aldığım Casper lcd bile hala çalışıyor, üstünde sinek bile vurmuşluğum var ama son teknoloji Gamebosster bu hale gelmiş. :F:

Garantiye yollamadan çözemezsiniz gibi duruyor üzgünüm. :peeposad:
Teşekkürler yardımıniz için sorunun ekran kartımda olmadığı için sevindim çünkü garantisi yok :D sizce farklı bir dp kablosu satın alıp denemelimiyim yoksa direk garantiye mi yollayayim

Senerr

80+ Bronze
Teşekkürler yardımıniz için sorunun ekran kartımda olmadığı için sevindim çünkü garantisi yok :D sizce farklı bir dp kablosu satın alıp denemelimiyim yoksa direk garantiye mi yollayayim
Garanti hocam her türlü. Kablodan olsa sorun 2. monitörünüz niye çalışsın ki ? O farklı bir kablo ile mi çalışıyorsa bilemem ama.

Son düzenleme:

Anumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe Bartu
Garanti hocam her türlü. Kablodan olsa sorun 2. monitörünüz niye çalışsın ki ? O farklı bir kablo ile mi çalışıyorsa bilemem ama.
O hdmı ile çalışıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam patlıyor derken şaka yapmıyordum bu arada.

Alıntıyı görüntüle
Umarım başıma gelmez HFKEJFKEJCKWKD

Senerr

80+ Bronze

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,818
İsim
göksel yurtcan
Gameboosterin kullandığı paneli asusta 280hz olan bır modelinde kullanıyor.

Değişen bir şey olmadığı için ve 2.monitordede sorun olmadığı için sanırsam
garantiye gönderin hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,915
Üyeler
151,475
Son üye
Nestu