Neler Yeni

GB'lar nerede olabilir?

erenarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren
Merhabalar benim görselde görüldüğü üzere 500 gb bir ssd'm var. SSD içinde olan tüm dosyaları seçip özellikler dediğimde diskteki boyut 137 gb gözüküyor ancak bu hesapla diskte hala 328 gb olması lazım, diğer görselde görüldüğü üzere 296 gb yer var. Çöp kutusunun boş olduğundan eminim, ccleaner ve microsoft disk temizleme de çalıştırdım ama çözüm olmadı. 30 GB'lık farkı nasıl geri getirebilirim ya da eğer kullanılıyorsa neden gözükmüyor fikri olan var mı?
tamam.png
yani.png

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Kafaya bunu mu taktın?

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558
Temp dosyaları, Disk Temizleme, Windows güncellemelerinden kalan dosyalar, C dosyasındaki gizli dosyalar, Windows 10 - 20H2 sürümünün 30 GB'dan fazla kapladığı gibi, dahada sayabilirim..

erenarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kafaya bunu mu taktın?
çok büyük bir dert olduğundan değil yani ama ilk etapta sadece 500gb ssd aldım, 30 gb neden boş yere gitsin ki? Bedava oldu diye indireceğim BF2 bile 90 gb yani bence takılmayacak bir şey değil.

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558
çok büyük bir dert olduğundan değil yani ama ilk etapta sadece 500gb ssd aldım, 30 gb neden boş yere gitsin ki? Bedava oldu diye indireceğim BF2 bile 90 gb yani bence takılmayacak bir şey değil.
Unutma ki, bunun içinde Chrome, programlar var dostum.

erenarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Unutma ki, bunun içinde Chrome, programlar var dostum.
her şeyi dahil ederek kapladıkları alana bakınca zaten 137 gb çıkıyor, buna chrome windows vs. de dahil zaten o yüzden kafama takıldı da sormak istedim sağol yardımın için

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113