Neler Yeni

Ge Force Now Avrupa Sunucuları Kacırmayin

tranki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Raki
Beyler 2 Yildir Turkiye GFN platformunu kullaniyordum, lakin anlik bir kararla Avrupa da %50 Yaz indirimleriyle Gfn Ultimate paketi almis bulundum ve sonuç inanılmaz. Ultimate pakette 4080 ekran kartiyla 33'luk ping gecikmesiyle 120FPS alarak Sunuculara 600Km uzaklıkla ve ayriyetten 5Ghz modem baglantisiyla oyunlari sorunsuz Oynayabiliyorum. Kabloyla bağlansam alacagam performans cok daha yuksek ilaveten GSync uyumlu bir monitor alip bu performansi katlayip 240Fps almayi hedefliyorum.

Son olarak şoyle kaba bir hesap yaptim
2000Tl kusur para verip 6 Aylik Avrupa Ultimate Paketi satin aldim.
TR Paketi ise 1500TL + 12 Ay

TR Paketinde hayır yok artık. 2 Yildir Tr'de Sunucular da gelişme olur dedim ancak aynı tas aynı hamam tekrardan 12 ay abonelik almanin luzumu yok.

İstanbul' da yasayanlar eğer kararsızsaniz 1 Aylik Ultimate paketi alin aradaki farki çok net goreceksiniz, Nvidia Reflex teknolojisiyle oyun deneyimini en ust duzeye cikardi Ve SSD olmasinin avantajiyla oyunlar çok hizli aciliyor.

Umarim bu yazi ozellikle GFN Teknolojini takip edenler icin faydali olur.

Demoizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Abdullah GENÇ
Hocam baya tepki topladı. Gfn türkiyede kendini değiştirmezse değerlendirilir.

tranki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Raki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam baya tepki topladı. Gfn türkiyede kendini değiştirmezse değerlendirilir.
Evet dileyenler, tepkiden sonra Tr sunucularina Ssd ve Rtx4080 takviyesi gelirse ihtimaline oynayabilir. Ancak şu anki en iyi seçenek tahminlerden ziyade var olan seçenekleri kullanmak gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat pahali olsun yeterki şu oyunlari Ssd'ye kurup Rtx4080'leri yerleştirseler kitleler akin edecek zaten

Top Bottom