Neler Yeni

ge forcenow ubisoft sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ayanami rei
arkadaşlar merhaba ben xbox gamepass aldim sonrada ubisofta bağladım GFN giriş yaptım basic pakette tabi gamepasste olan ubisoft oyunlarını baktım GFN da oynayabiliyorum dün akşam saatlerinde girdim for honor oynadım 5 dk falan kapattım sabah uyandım ubisoft connect aracılıgıyla giriş yapılıyo zaten olmadı şu hatayı veriyordu hesabiniza başka konumdan giriş yapıldı oyun deneyiminizi etkileyebilir diye tekrar deniyorum olmuyor üyelikte almıştım oysaki (3 aylık) steam oyunlarına giriyorum sorunsuz ama ubisoftun oyunlarına girmeyi deniyorum sabahtandır hep bu hatayi veriyor aşağıya ss koyucam ve hala bu hata devam ediyo gittim üstüne o bağlı olan hesabi dondurup yeni açtım yenisine bağladım gamepassle GFN u ayni hata ordada var çift aşamalı doğrulama olmasına rağmen biri ankaradan giriş yapmış diye gösteriyor çift aşamalı doğrulama bide hani maile ve telefona kod falanda gelmiyor bu nasıl mümkün oluyor yardım edin lütfen!

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-06-29 181239.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-29 181239.png
    100.5 KB · Hit: 29
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ayanami rei
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
galiba hacklenmişim ea playde aynı sorun var napabilirim biri yardım etsin lütfen ya sinirden ağlicam lütfen ama lütfen yardım edin

Top Bottom