Neler Yeni

Gece Konuşma Sesleri Duymak

CVaRy

80+
Merhaba Değerli Donanım Arşivi Üyeleri, Bankta Oturup Sigara içiyordum Birden Nereden Geldiği Belli Olmayan 1 Ses Duydum insan Sesine Benziyor Fakat Ne Dediği Anlaşılmıyor Sanki 2 Kişi Sohbet Ediyor Biri Diğerine Bir Şey Anlatmaya Çalışıyordu, ilk Başta Aldırış Etmedim Ama Bu Saatte Kim Olabilir Diye Düşünmeye Başladım Gece Geç Saatlerde Burda Kimse Dışarda Olmaz O Yüzden Tedirgin Oldum O Sırada Telefonda Takılıyorum Tabi Yaklaşık 8 - 9 Dakika Dinledikten Sonra Ayağa Kalktım Telefonun Flaşını Açıp Her Tarafı Kontrol Ettim işin Garip Tarafı Ayağı Kalktıktan Sonra Sesler Kesilmişti Kara Kara Düşünüp Evin Yolunu Tuttum.

Herhangi Bir Psikolojik Rahatsızlığım Yok, Acaba Cinlerle Alakalı Olabilir Mi? + Olarak 5 Gündür Aralıksız Bir Baykuş Sesi Duyulmakta Durmadan Ötmektedir. Sizce Neyin Habercisi Olabilir?

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Bende önceki evimde benzer bir olay yaşamıştım taşındım bu evde de yaşadım. Olay şu, önceki evimde gece uyuyamıyordum yatağımda pencere ile yan yana olduğu için neden bilmiyorum camı açmak istedim. Neyse açtım camı biraz dinledikten sonra 2-3 kere "pşşt pşşt" sesi duydum hemen korkuyla kapattım pencereyi sonra yattım uyudum. Bu evde de ramazdanda sabahlıyodum işte sahurdan sonra balkona çıkıp köpek sesleri geliyordu ona bakmak istedim ve aynı sesi aynı ses tonu ile yine "pşşt pşşt" sesi duydum. Bu sefer korkmadım daha da fazla dinledim neyse biraz olduktan sonra psikolojik korku sardı dua dinleyip uyudum. Başıma gelen bu olayın bir insan ile alakası olmasına gram ihtimal vermiyorum çünkü aynı ses, aynı ses tonu ile benzer vakitlerde geldi. Neyse böyle bir hikayeydi dostum sanırım benzeri sana olmuş. Ayetel Kürsi dinle uyu takma.

CVaRy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende önceki evimde benzer bir olay yaşamıştım taşındım bu evde de yaşadım. Olay şu, önceki evimde gece uyuyamıyordum yatağımda pencere ile yan yana olduğu için neden bilmiyorum camı açmak istedim. Neyse açtım camı biraz dinledikten sonra 2-3 kere "pşşt pşşt" sesi duydum hemen korkuyla kapattım pencereyi sonra yattım uyudum. Bu evde de ramazdanda sabahlıyodum işte sahurdan sonra balkona çıkıp köpek sesleri geliyordu ona bakmak istedim ve aynı sesi aynı ses tonu ile yine "pşşt pşşt" sesi duydum. Bu sefer korkmadım daha da fazla dinledim neyse biraz olduktan sonra psikolojik korku sardı dua dinleyip uyudum. Başıma gelen bu olayın bir insan ile alakası olmasına gram ihtimal vermiyorum çünkü aynı ses, aynı ses tonu ile benzer vakitlerde geldi. Neyse böyle bir hikayeydi dostum sanırım benzeri sana olmuş. Ayetel Kürsi dinle uyu takma.
Dinden Biraz Uzak Yaşayan Bir insanım Zaman Zaman Namaz Kılmaya Heves Edip Sonra Başka Şeylerle Meşgul Oluyorum Sanırım Bana Bir Mesajdı Ya da Psikolojik Bir Olay Tam da Ayağa Kalktıktan Sonra Sesin Kesilmesine Anlam Veremedim Korkudan Sesim Falan Gitti Ne Yapacağımı Şaşırdım Eve Geldiğimde. Geçmiş Olsun Bu Arada Sana da Umarım Benzer Bir Olayla Tekrar Karşı Karşıya Kalmazsın.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Berat fatih
Dinden Biraz Uzak Yaşayan Bir insanım Zaman Zaman Namaz Kılmaya Heves Edip Sonra Başka Şeylerle Meşgul Oluyorum Sanırım Bana Bir Mesajdı Ya da Psikolojik Bir Olay Tam da Ayağa Kalktıktan Sonra Sesin Kesilmesine Anlam Veremedim Korkudan Sesim Falan Gitti Ne Yapacağımı Şaşırdım Eve Geldiğimde. Geçmiş Olsun Bu Arada Sana da Umarım Benzer Bir Olayla Tekrar Karşı Karşıya Kalmazsın.
sana şöyle söylyim o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

dine karşı daha da yakınlaştım geçen ay yüzügünü kaybetim 1.2 haftadır camiyede gitmedim dün gitkden sonra ne hikmet ise ANASINI AVRADINI SATIYIM SİNİR OLDUM AMA caminin yanında dedim yüzügümü özledim yüzüm nerdesin dedim o sabahın gecesi odamı süpürdüm düzeni etim hiç bir şey yok sandelyenin bacagı kırıldı egildim baktım Bİ BAKTIM YÜZÜGÜM KARŞIMDA DURUYO :peepo2::peepo2::peepo2::peepo2::peepo2:o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,444
İsim
uwu
Geçen yaz bende çiğlik sesleri duyuyordum balkonda sanki biri yanımdan geçiyor gibiydi. Bazen hayatta yaptığım hatalar yüzünden mi böyle oluyor diye düşünüyorum ama bı yandanda 7.sinifta elime ve defterime şekillerle bir şey çizen kız aklıma geliyor. Onun çizdiği kağıdın olduğu defteri 2 yıl sonra açtım çantama koymuştum sıra arkadaşım o sekilin olduğu sayfayı yırttı. O günden sonra çığlık sesleri gitti belki seninde böyle bi yerde birşeyin yırtılması gerekiyordur.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Aynı durum bende de var hocam inşallah ikimizde yaşamayız bir daha.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Bende yaşamak istiyorum böyle bir durum ama yok nafile .
Biraz ekşın

CVaRy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen yaz bende çiğlik sesleri duyuyordum balkonda sanki biri yanımdan geçiyor gibiydi. Bazen hayatta yaptığım hatalar yüzünden mi böyle oluyor diye düşünüyorum ama bı yandanda 7.sinifta elime ve defterime şekillerle bir şey çizen kız aklıma geliyor. Onun çizdiği kağıdın olduğu defteri 2 yıl sonra açtım çantama koymuştum sıra arkadaşım o sekilin olduğu sayfayı yırttı. O günden sonra çığlık sesleri gitti belki seninde böyle bi yerde birşeyin yırtılması gerekiyordur.
Büyü Geldi Aklıma da Neyse 🤨

Bende yaşamak istiyorum böyle bir durum ama yok nafile .
Biraz ekşın
Her Gün Aynı Geçiyor Sanırım Aksiyon Arıyorsun Ama Bu Tarz Olayların Başına Gelmesini Temenni Etme Bence.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Büyü Geldi Aklıma da Neyse 🤨

Her Gün Aynı Geçiyor Sanırım Aksiyon Arıyorsun Ama Bu Tarz Olayların Başına Gelmesini Temenni Etme Bence.
benimkisi bir meydan okuma .

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,242
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Olmayan bilinç altı şeyler görüp duruyorsunuz cinler o kadar güçlü varlıklar değildir tek besmele ile etrafınızda ne kadar varsa kaçıp gider daha öncesinde izlediğiniz duyduğunuz herhangi bir şey bilinçaltıniza işlemiş olabilir en basit şöyle düşünün gece evde sadece tek bir karanlık noktaya bakın bir süre sonra bişey gördüğünüzü hissedersiniz bu bilinçaltıdir işte Allah insanoğlunu çok güçlü yaratmıştır. Unutmayın inancınız sizin en büyük anahtarinizdir.

Top Bottom