Neler Yeni

Geçici kayıt geri mi geldi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Gümüşsu
Instagram üzerinde gezinirken şöyle bir posta denk geldim. Geçtiğimiz senelerde geçici kayıt diye bir muhabbet varmış, bununla ilgili mi merak ettim. Ayrıca post hakkında ne düşünüyorsunuz, güvenilir midir?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,800
İsim
kilan embappe
Bunu telefoncular hep yapiyordu zaten. Yasal olmaması lazım ama.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,800
İsim
kilan embappe
yurtdışından gelen birinin pasaportuna 2 ay uzatma hakkı tanıyorlar onu kullanıyor. 14 ay falan yok yani
Hocam uzatiyorlar. Ama dediğim gibi yasadışı. Daha geçen arkadas yaptırdı. Ama 4 aydan fazla yaptırmak boş iş zaten 8 ay veriyor devlet

yenigeldim

80+ Silver
Hocam uzatiyorlar. Ama dediğim gibi yasadışı. Daha geçen arkadas yaptırdı. Ama 4 aydan fazla yaptırmak boş iş zaten 8 ay veriyor devlet
yazdığımı bir daha okusana uzatamıyorlar dedim mi ben? yurtdışından gelene 2 ay uzatma hakkını e-devlet üzerinden veriyor. her sim için 2 ay uzatıyorlar max. 14 ay uzattım falan yok. yoksa kimse kayda 30 k ödemez.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,800
İsim
kilan embappe
yazdığımı bir daha okusana uzatamıyorlar dedim mi ben? yurtdışından gelene 2 ay uzatma hakkını e-devlet üzerinden veriyor. her sim için 2 ay uzatıyorlar max. 14 ay uzattım falan yok. yoksa kimse kayda 30 k ödemez.
Ya 14 ay uzatmak falan mantıken imkansız zaten 8 ay devlet veriyor. Kimse artık kayda 30K ödemiyor zaten merak etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Gümüşsu
öyle bir şey yok çünkü devletin verdiği 8 aya ekleyip falan yazıyorlar da. 24 ay 2900 tl falan öyle bir şey yok. yalan yani. olsa vereyim 2900 ü telefonumu 2sene kullanayım.
Normalde yok doğru ama bu pandemide falan kayıt hakkı tanınmış, bazı aralıklarla geçici kayıt geliyormuş. Bu da öyle bir muhabbet mi diye sordum.

Top Bottom