Neler Yeni

Öneri Geeky GK65 SE 65% alınır mı?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
865 TL değil bunun üstüne daha vergi ve kargo eklenecek. Kargo parası ödemek istemiyorsanız prime alın. Klavyeyi almayı düşünüyorsanız hotswap versiyonlardan tercih edin kesinlikle. Mesela
Başka klavye olarak
Bütçe artarsa

vincentzp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
oyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
865 TL değil bunun üstüne daha vergi ve kargo eklenecek. Kargo parası ödemek istemiyorsanız prime alın. Klavyeyi almayı düşünüyorsanız hotswap versiyonlardan tercih edin kesinlikle. Mesela
Başka klavye olarak
Bütçe artarsa
hot-swap brown switch olarak alıyorum o zaman sıkıntı var mıdır?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
hot-swap brown switch olarak alıyorum o zaman sıkıntı var mıdır?
Klavyeyi kullanmadım ama almayı düşünüyorsanız hotswap olması daha iyi olur, switchleri kalitesiz veya bozulursa değiştirirsiniz.

vincentzp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
oyun
Klavyeyi kullanmadım ama almayı düşünüyorsanız hotswap olması daha iyi olur, switchleri kalitesiz veya bozulursa değiştirirsiniz.
hocam her hotswap uyumlu mu birbiriyle ilk defa hotswap kullanacağım mantığına biraz baktım ama

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
hocam her hotswap uyumlu mu birbiriyle ilk defa hotswap kullanacağım mantığına biraz baktım ama
Kaç pinli olduğunu yazmamışlar. Geldiğinde switchleri çıkarıp bakarsanız. 5 pinli ise 3/5 pinli switchler ile 3 pinli ise 3 pinli switchlerle uyumludur.

vincentzp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
oyun
Kaç pinli olduğunu yazmamışlar. Geldiğinde switchleri çıkarıp bakarsanız. 5 pinli ise 3/5 pinli switchler ile 3 pinli ise 3 pinli switchlerle uyumludur.
teşekkür ederim hocam iyi günler

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Başka klavye olarak
Bütçe artarsa
gk65 hotswap-brown switch var stokta da benim sorum şu hocam çok fazla bir sesi var mı? ayrıca tape mod ile thock ses elde edilebilir mi ? ve red switchten daha mı sesli ? teşekkürler.

Top Bottom