Neler Yeni

GeForce Experience "desteklenen oyun gerekli" hatası 1650süper

RqueT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
Merhaba arkadaşlar GeForce Experience bu özellikten yararlanmak için desteklenen bir oyun gereklidir hatası alıyorum. Oynadıgım oyun CS:GO ve LOL bunlar zaten uyumlu. DDU ile ekran kartını silip temiz bir kurulum yaptım internet kablosunu cıkartıp. Eski sürümünü indirdim GeForce Experience'nin onda oyun fitlresini kullanabildim. Oyundan cıkınca kendini güncelledi ve tekrar aynı hata almaya başladım. Merak ettigim iki şey var. Eski sürümü ne yapıp edip güncellemeden kullansam mı? Yoksa yeni bir güncelleme gelirse düzelir mi? Beklemeli miyim? Ekran kartım GeForce 1650 Super.Yardımcı olursanız sevinirim

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Merhaba arkadaşlar GeForce Experience bu özellikten yararlanmak için desteklenen bir oyun gereklidir hatası alıyorum. Oynadıgım oyun CS:GO ve LOL bunlar zaten uyumlu. DDU ile ekran kartını silip temiz bir kurulum yaptım internet kablosunu cıkartıp. Eski sürümünü indirdim GeForce Experience'nin onda oyun fitlresini kullanabildim. Oyundan cıkınca kendini güncelledi ve tekrar aynı hata almaya başladım. Merak ettigim iki şey var. Eski sürümü ne yapıp edip güncellemeden kullansam mı? Yoksa yeni bir güncelleme gelirse düzelir mi? Beklemeli miyim? Ekran kartım GeForce 1650 Super.Yardımcı olursanız sevinirim
Yeni güncellemeyle düzelteceklerdir. Şuanlık eski sürümle idare edebilirsiniz.

RqueT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
böyle kullanicam artık teşekkürler yeni yeni güncelleme uzun süre sonra gelmez umarım

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
bug vardı orada flashlardan kör olmuyordun o yüzden geçici olarak kaldırıldı

Top Bottom