Neler Yeni

Yardım GeForce NOW donma ve görüntü bozulma sorunu

Huxly

80+
Dengeli ve standart ayarlarda oynuyorum. Sorunu çözebilmek adına özel ayarları arada deniyorum ancak en iyi ayarları bir türlü bulamıyorum. İnternetim iyi, CAT7 Ethernet ile kablolu şekilde bağlanıyorum sunuculara ancak sorun çözülmüyor.

Sürekli takılıyor, görüntü çamurlaşıyor ve rahat stabil bir oyun deneyimi sunmuyor.

İnternet hızımı aşağıya bırakıyorum. Uzun süreli baktım ancak anlık bir düşüş söz konusu değil.
Ekran Resmi 2024-02-17 02.30.52.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
GeForce now serverlerinde sorun yaşıyor olabilir. Bu arada sorunu ne zamandan beri yaşıyorsunuz? Bana kalırsa bir süre bekleyin modem resetleme gibi basit işleri yapın baktınız düzelmedi destek yerinden yardım almaya çalışabilirsiniz.

utkualp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
Dengeli ve standart ayarlarda oynuyorum. Sorunu çözebilmek adına özel ayarları arada deniyorum ancak en iyi ayarları bir türlü bulamıyorum. İnternetim iyi, CAT7 Ethernet ile kablolu şekilde bağlanıyorum sunuculara ancak sorun çözülmüyor.

Sürekli takılıyor, görüntü çamurlaşıyor ve rahat stabil bir oyun deneyimi sunmuyor.

İnternet hızımı aşağıya bırakıyorum. Uzun süreli baktım ancak anlık bir düşüş söz konusu değil.
Alıntıyı görüntüle
Bu internet hızı gerçek mi?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Alıntıyı görüntüle
Bende de 1000-1000 var, hat gecikmesinden mi artık bilmiyorum ama bende bi ara denemek için kullanmıştım. orada bende de olmuştu
1708231822890.png

Top Bottom