Neler Yeni

Yardım Geforce Now Düşük İnternet Hızı

Laeron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Fırat Sarı
Geforce Now Premium satın aldım ancak aldığıma pişman oldum. İnternet hızım 50Mbps, speedtest yapınca ise 41 Mbps civarı gösteriyor. Geforce Now üzerinden hız testi yapınca ise bi 20 gösteriyor bi 30 civarı gösteriyor bazen de 40'a kadar çıkıyor sürekli değişiyor ve paket kaybı yüksek gözüküyor, haliyle ''Ağınız üzerinden akış göndermeniz önerilmez'' hatası alıyorum. Ethernet kablosunda sıkıntı vardır diye kabloyu değiştirip Ugreen'in kaliteli bir ethernet kablosundan aldım ancak değişen hiç bir şey yok. Oyunlarda düşük görüntü kalitesi ve gecikme sebebiyle hiç bir şey oynayamıyorum. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Nasıl çözebilirim? (internet sağlayıcım Türk Telekom)

Ekler

• x.PNG
    x.PNG
    16.9 KB · Hit: 97
  • xx.PNG
    xx.PNG
    8.7 KB · Hit: 90
  • xxxx.PNG
    xxxx.PNG
    12 KB · Hit: 87
Son düzenleme:

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Geforce Now Premium satın aldım ancak aldığıma pişman oldum. İnternet hızım 50Mbps, speedtest yapınca ise 40-45 civarı gösteriyor. Geforce Now üzerinden hız testi yapınca ise bir 20 gösteriyor bir 30 civarı gösteriyor sürekli değişiyor ve gecikme değerleri yüksek çıkıyor bazen. Ethernet kablosunda sıkıntı vardır diye kabloyu değiştirip Ugreen'in kaliteli bir ethernet kablosundan aldım ancak değişen hiç bir şey yok. Oyunlarda düşük görüntü kalitesi ve gecikme sebebiyle hiç bir şey oynayamıyorum. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Nasıl çözebilirim?
Server alakalı keşke almasaydin

Laeron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Fırat Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Server alakalı keşke almasaydin
Hocam başka forumlarda sorduğumda bazı kişilerde bir sorun yokmuş. GFN, internet hızı kaç ise onu gösteriyormuş ve rahat bir şekilde oynanabiliyormuş. Bu sorun düzelmez mi sizce?

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
paket loss çok yüksek bina içi tesisat yada kutudan çekilen hattın kablosunda sorun vardır. turktelekom müşteri hizmetleeini ara şikayet kaydı aç gelip ölçüm yapsinlar binadan mı kutudan oraya mi sorun var baksinlar. varsa baska modemde dene. modem ayar sayfasina gir 192.168.1.1 genelde ordanda paket kaybını kontrol et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom