Neler Yeni

Geforce Now indirimi Ne Zmn gelicek?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,519
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Arkadaşlar Geforce Now indirimi ne zmn gelicek gelirse beni etiketlermisiniz lütfen baya oyun stokladım ama hala indirim gelmedi dayanamayıp 470 tl olanı alıcam şimdi ama alır almaz indirim gelirsede pişman olmakda istemiyorum :d
@Che_ Hocam gelirse etiketlersiniz deilmi siz aldınız mı bide onu sorcaktım artık dayanamıyorum almak istiyorum ama indirim gelmedi hala ya 😅

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,368
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar Geforce Now indirimi ne zmn gelicek gelirse beni etiketlermisiniz lütfen baya oyun stokladım ama hala indirim gelmedi dayanamayıp 470 TL olanı alıcam şimdi ama alır almaz indirim gelirsede pişman olmakda istemiyorum :d
@Che_ Hocam gelirse etiketlersiniz deilmi siz aldınız mı bide onu sorcaktım artık dayanamıyorum almak istiyorum ama indirim gelmedi hala ya 😅
Daha dün indirim konusu açılmıştı.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,519
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha dün indirim konusu açılmıştı.
230 tl ye 3 aylık diyorsunuz heralde o deilde 6 aylık felan almayı planlıyorum yada bilemiyorum hala 230 tl lik duruyorsa alıcam artık ya sabrım kalmadı...

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,233
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar Geforce Now indirimi ne zmn gelicek gelirse beni etiketlermisiniz lütfen baya oyun stokladım ama hala indirim gelmedi dayanamayıp 470 TL olanı alıcam şimdi ama alır almaz indirim gelirsede pişman olmakda istemiyorum :d
Almadım maalesef para yoktu. 22'sinde zam gelecek ondan önce indirim olsun olmasın alacam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gürkan Altun
ARKFNDJHFEJV0 %20 indirim uyguluyor bu kod

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,519
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ARKFNDJHFEJV0 %20 indirim uyguluyor bu kod
Aldım knk 6 aylık 408 tl ye hepsiburada dan aldım ama keşke almasaydım kodlar yüzünden mi bilm ama premium paket olmasına rağmen sıra bekliyorum hatta zamanla daha çok beklemeye başladım önümde 500 kişi oluyor bazen tm ileri atıyor beni ama 20 30 dk beklediğim oluyor yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,113
Üyeler
146,644
Son üye
ac1d
Top Bottom