Neler Yeni

GeforceNow ücretsiz üyelik kullanma

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
GeforceNow un normal ücretli üyeliğini almak istiyorum ama önce ücretsiz paketi denemek istiyorum internetim ve cihazımla sistem nasıl çalışıyor diye önce ama asla sıra gelmiyor bunun bir çaresi yok mu önümde 270 kişi var ama 30dk falan geçiyor hata veriyor oturum açılamadı diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
GeforceNow un normal ücretli üyeliğini almak istiyorum ama önce ücretsiz paketi denemek istiyorum internetim ve cihazımla sistem nasıl çalışıyor diye önce ama asla sıra gelmiyor bunun bir çaresi yok mu önümde 270 kişi var ama 30dk falan geçiyor hata veriyor oturum açılamadı diyor
zaten bedava sürümün handikapıda o bekliyeceksin yada git avrupa sunucularına gir orda sıra yok çok fazla dene sadece ping fark eder onuda anlarsın zatne

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
30 dakika boyunca bilgisayarı hiç kullanmıyor iseniz 10 dakika bir mouseye falan dokunun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten bedava sürümün handikapıda o bekliyeceksin yada git avrupa sunucularına gir orda sıra yok çok fazla dene sadece ping fark eder onuda anlarsın zatne
Ben herhalde bütün şansımı kullanıyorum. 300 kişi oluyor sıra 100'e gelince oyuna giriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
avrupayı denedıim de türk sunucusunu merak ediyorum teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
30 dakika boyunca bilgisayarı hiç kullanmıyor iseniz 10 dakika bir mouseye falan dokunun.

Ben herhalde bütün şansımı kullanıyorum. 300 kişi oluyor sıra 100'e gelince oyuna giriyor.
şansınızla alakası yok bazı oyunların kendi özel sunucuları var

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar

teşekkür ederim denicem

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
şansınızla alakası yok bazı oyunların kendi özel sunucuları var
Her oyunun mu var? Bende hep öyle oluyor. Yani giriyorum 475 kişi var bekliyorum 200'e geliyor sonea 100 oluyor ve giriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar

hocam dünden beri deniyorum mesela önümde 300 kişi var 30dk boyunca hiç değişmiyor sayı

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Tr sunucusu premium üyelik, 50+mbps download, 5mbps upload, 20-30ms ping, %0 paket kaybı ile oynadım.
Cs:go hariç tüm oyunlar güzeldi, csgo 30fps olmadıkça mouse delay yapıyor ve 30fps oynanmıyor. Apex Legends, Witcher 3, Rocket League, CS:GO, R6, Tacoma... oynadım. Cs dışında sıkıntı yaşamadım.
En uzun sıra beklemem 10sn falandı, onu da beklemekten sayarsan. Direkt sıranın önüne fırlatıyor.
Spesifik bir sorun varsa yardımcı olmaya çalışabilirim.

Top Bottom