Neler Yeni

Geforge now Türkiye sunucuları ücretsiz paket ile oynanılabiliyor mu?

Squex

80+ Silver
Şuan basic paket ile girilebiliyor mu bekleme sırası falan oluyor mu ona göre hesap şifremi yenileyip uygulamayı kuracağım eğer girilmiyorsa hiç uğraşmak istemiyorum. Var mı bilgisi olan şuan girilebiliyor mu basic paket ile?

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
giriliyor sabah saatlerinde beni hiç sıraya sokmadan oyuna sokuyor dene istersen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
Sabah 6.30 ile 10 arası max 25-50 kişi oluyor sora ve 5-10dk içerisinde oyuna giriyosun ben her sabah geforcenow dan basic paket ile r6 oynuyorum ve çok memnunum ama gün içerisinde girmek istersen sıra 500 kişi ve en az 1 saat sürüyo sıranın gelmesi

Son düzenleme:

Squex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah 6.30 ile 10-11 arası max 25-50 kişi oluyor sora ve 5-10dk içerisinde oyuna giriyosun ben her sabah geforcenow dan basic paket ile r6 oynuyorum ve çok memnunum ama gün içerisinde girmek istersen sıra 500 kişi ve en az 1 saat sürüyo sıranın gelmesi
CSGO oynanabilir mi? ekran kartım bozuldu gt 940mx vardı artık intel hd grafik 620 var minecraft zor açıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ping sürem 7

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
CSGO oynanabilir mi? ekran kartım bozuldu gt 940mx vardı artık intel hd grafik 620 var minecraft zor açıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ping sürem 7
Csgo oynanır ama senin bilgisyarda hd grafik ile ne olur bilmem zaten ücretsiz olduğu için basic plan ile bir deneyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan aydın
Valla bu saatlere doğru artıyo sıra sabah erkenden oynamak kolay sıra olmuyo istersen yarın sabah dene yada sırada olduğunu unut , sıra yarım saate falan gelir sana

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
ben girmeye çalıştığımda üyelik aktifleştirilmedi diyo bunun bi çözümü varmıdır

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Şuan basic paket ile girilebiliyor mu bekleme sırası falan oluyor mu ona göre hesap şifremi yenileyip uygulamayı kuracağım eğer girilmiyorsa hiç uğraşmak istemiyorum. Var mı bilgisi olan şuan girilebiliyor mu basic paket ile?
Normal gün saatlerinde bile giriliyor. Ben mobilden girip wiçır 3 oynadım.

Top Bottom