Neler Yeni

IOS Gelir elde etmek için yapacağım iş nasıl?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
İyi forumlar, Bir gelir etmek istiyorum ve istediğim şeyi sizle paylaşıp yorumunuzu almak istedim.
- Ana iş
İlk işim ucuz ıcloudlu iphoneler toplamak. 5s''ten X'e kadar jailbreak atıp setup'u atlayabiliyorum. Ve ucuz topladığım ıcloudlu iphoneleri bypass edıp satarak kar etmek istiyorum.
- B planı
Hem icloudlu hemde ekranı pili v.b arızalı olan iphoneleri tamir edip bypass yaparak gelir elde etmek istiyorum.
- Peki sizin yorumlarınız neler?
Sabırsızlıkla bekliyorum :)

şahin doğan

80+ Platinum
Jailbreak olayı İOS 15.7.1 üstünde yok diye biliyorum. 8 ve üstü cihazlarda İOS 16'ya güncellenmiş ise elinizde patlar. Ekran pil vb olayı herkes yapıyor. Bende zamanında yapıyordum. 1 Yılda 43 Bin TL kazandım. (2021)

Zechion

80+ Silver
Jailbreak olayı İOS 15.7.1 üstünde yok diye biliyorum. 8 ve üstü cihazlarda İOS 16'ya güncellenmiş ise elinizde patlar. Ekran pil vb olayı herkes yapıyor. Bende zamanında yapıyordum. 1 Yılda 43 Bin TL kazandım. (2021)
Kâr olarak 43k mı yoksa giderler dahil 43k mı ?

şahin doğan

80+ Platinum

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ios 14 yüklülere önceliğim var. Ios 15.7.1 cihazlarda checkra1nde Allow untested ios models seçeneğini kullanacağım.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
İyi forumlar, Bir gelir etmek istiyorum ve istediğim şeyi sizle paylaşıp yorumunuzu almak istedim.
- Ana iş
İlk işim ucuz ıcloudlu iphoneler toplamak. 5s''ten X'e kadar jailbreak atıp setup'u atlayabiliyorum. Ve ucuz topladığım ıcloudlu iphoneleri bypass edıp satarak kar etmek istiyorum.
- B planı
Hem icloudlu hemde ekranı pili v.b arızalı olan iphoneleri tamir edip bypass yaparak gelir elde etmek istiyorum.
- Peki sizin yorumlarınız neler?
Sabırsızlıkla bekliyorum :)
iCloud işine girmenizi önermiyorum. Her iCloud kilitli telefon aldığın kişiye ait olmayabilir çalıntı olma ihtimali mevcut ilerleyen zamanda başına sorun açabilir. Ekranı kırık, bataryası bitik telefonu alıp onarıp satabilirsin bu az da olsa kar bırakır. IPhone pazarı zaten çok hızlı. İşçiliğini iyi yaparsan yaptığın cihazı hızlı bir şekilde elinden çıkarabilirsin. Bol şans :)

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
iCloud işine girmenizi önermiyorum. Her iCloud kilitli telefon aldığın kişiye ait olmayabilir çalıntı olma ihtimali mevcut ilerleyen zamanda başına sorun açabilir. Ekranı kırık, bataryası bitik telefonu alıp onarıp satabilirsin bu az da olsa kar bırakır. IPhone pazarı zaten çok hızlı. İşçiliğini iyi yaparsan yaptığın cihazı hızlı bir şekilde elinden çıkarabilirsin. Bol şans :)
Sağolun :peepokalp:

Top Bottom