Neler Yeni

Gelmiş geçmiş en fiyat performans 2. El + Sıfır karışık sistem!

Rich Kedy

80+ Bronze
Bütçe
4000
Selamlar dostlar! Bugünkü sistem toplama rehberimizde tam 3965 TL'miz var, ve bu bütçe ile bu dönemde 2. El + Sıfır karışık en fiyat performans sistemi topladım, umarım beğenirsiniz.

Anakart: +350

İşlemci + Soğutucu: +900

RAM Bellek: +699
(Birçok kişi bu RAM'lere şüpheli yaklaşıyor fakat ben bir youtuber'in videosunda görmüştüm gayet kaliteli ve sağlam RAM'ler.)

Ekran kartı: +500

M.2 NVME SSD: +580

PSU: +567

Kasa: +369

Sistemimiz tam 3965 TL ediyor!

Umarım sistemi beğenmişsinizdir, ilerleyen zamanlarda bu sisteme şöyle güzel bir ekran kartı ile nereden bakarsanız zaman ilerledikçe de minik yükselmeler yaparsanız sizi 4-5 Sene götürür bu sistem sonrasında ise ya yeni sistem alabilir ya da sistem yükseltebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın, İyi Forumlar!

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Gelmiş geçmiş demek yanlış olur. Ama fena sistem değil

Rich Kedy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
İşlemci düşürülüp ekran kartı da yükseltilebilir aslında sonucta 2600 rahatlıkla besler o ekran kartını

Vohen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yağız Kobal
İlgilendiği Kategoriler
[Masaüstü Bilgisayarlar - Overclock ve Soğutma]
Selamlar dostlar! Bugünkü sistem toplama rehberimizde tam 3965 TL'miz var, ve bu bütçe ile bu dönemde 2. El + Sıfır karışık en fiyat performans sistemi topladım, umarım beğenirsiniz.

(Birçok kişi bu RAM'lere şüpheli yaklaşıyor fakat ben bir youtuber'in videosunda görmüştüm gayet kaliteli ve sağlam RAM'ler.)

Umarım sistemi beğenmişsinizdir, ilerleyen zamanlarda bu sisteme şöyle güzel bir ekran kartı ile nereden bakarsanız zaman ilerledikçe de minik yükselmeler yaparsanız sizi 4-5 Sene götürür bu sistem sonrasında ise ya yeni sistem alabilir ya da sistem yükseltebilirsiniz.

Ekran kartı biraz eskiye kaçmış ancak söylebilirim ki bu bütçeyi konuya esas alırsak gayet iyi iş çıkarmışsınız.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Gelmiş geçmiş eki olmamış çünkü :
Bu kadar düşük bütçe ile M.2 fantazi.
Kasa üst düzey bir şeye gerek yoktu ikinci el sistemin toplu durmasına yetecek bir kasa yeterli.
600W PSU abartı.
Bunlardan kısarak sisteme GTX 760 ayarında bir kart almak daha iyi olacaktır.

Rich Kedy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelmiş geçmiş eki olmamış çünkü :
Bu kadar düşük bütçe ile M.2 fantazi.
Kasa üst düzey bir şeye gerek yoktu ikinci el sistemin toplu durmasına yetecek bir kasa yeterli.
600W PSU abartı.
Bunlardan kısarak sisteme GTX 760 ayarında bir kart almak daha iyi olacaktır.
O ilgi çekmek için koyulan bir başlık, 600 Watt koymamın sebebi ise daha geleceğe dönük olması. Ve bu kasanın neyi üst düzey, M.2 SSD ise gayet iyidir bu sistemde ama isteyen tabii normal SSD'de alabilir bu bütçede.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
O ilgi çekmek için koyulan bir başlık, 600 Watt koymamın sebebi ise daha geleceğe dönük olması. Ve bu kasanın neyi üst düzey, M.2 SSD ise gayet iyidir bu sistemde ama isteyen tabii normal SSD'de alabilir bu bütçede.
Ekran kartı çok düşük kalmış yine de.

Rich Kedy

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,559
Üyeler
141,310
Son üye
misterberkay