Neler Yeni

Gencer gaming sistem alicam sipariş notuna ne yazayım ?

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Hocam deneyiminiz nasıl oldu kasa geldiğinde kırık ve çatlak falan varmiydi herhangi bir sorun varmiydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kargonuz geldimi ? Geldiyse nasıl sıkıntı varmi
Herhangi bir sorun yok hocam şu ana kadar. Sadece psu ve işlemcinin kutusunu göndermediler. İşlemci kutusuz Tray işlemci takıyorlar o yüzden. Diğer parçaların kutusunu gönderiyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Herhangi bir sorun yok hocam şu ana kadar. Sadece psu ve işlemcinin kutusunu göndermediler. İşlemci kutusuz Tray işlemci takıyorlar o yüzden. Diğer parçaların kutusunu gönderiyorlar
Benim alcagimda tray yazmıyor gönderirlermi

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex

mhany

80+
Hocam geldimi kargonuz
Evet geldi kurdum çalıştırdım, işlemci tray kutusuz gelmiş.Sistemde tray yazmıyordu. Kutu olarak sadece anakart, ekran kartı, ram ve ayrı olarak satın aldığım kule tipi soğutucu kutusu gelmiş. Çok vaktim yoktu zaten şehir dışına çıkacaktım o yüzden deneme amaçlı bi valorant indirip oynadım ,açıkçası internette görülen fpsleri alamadım. İşlemcinin boştaki sıcaklığı 60ın altına inmiyor. Oyuna girince 70 ve üzeri.

Bide bana gönderdikleri bi alt model kasada aşırı küçükmüş bilseydim kesinlikle kabul etmezdim ekran kartı ucu ucuna sığdı kasanın fanı ile arasında 1 cm var.

IMG-20230823-WA0047.jpeg

Ayrıca kablolamada hoşuma gitmedi
IMG-20230823-WA0051.jpeg

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Evet geldi kurdum çalıştırdım, işlemci tray kutusuz gelmiş.Sistemde tray yazmıyordu. Kutu olarak sadece anakart, ekran kartı, ram ve ayrı olarak satın aldığım kule tipi soğutucu kutusu gelmiş. Çok vaktim yoktu zaten şehir dışına çıkacaktım o yüzden deneme amaçlı bi valorant indirip oynadım ,açıkçası internette görülen fpsleri alamadım. İşlemcinin boştaki sıcaklığı 60ın altına inmiyor. Oyuna girince 70 ve üzeri.

Bide bana gönderdikleri bi alt model kasada aşırı küçükmüş bilseydim kesinlikle kabul etmezdim ekran kartı ucu ucuna sığdı kasanın fanı ile arasında 1 cm var.

Alıntıyı görüntüle

Ayrıca kablolamada hoşuma gitmedi Alıntıyı görüntüle
Hocam sistem ne ve kaç fps aldınız valoda bu arada hayırlı olsun

mhany

80+
Ryzen5 5600
Rx6800
48 gb 3600 MHz CL 18 Ram (32 GB kendimde vardı) sistemde gelen > team t-force vulcan tuf gaming alliance 16gb (2x8gb) 3600mhz
2 TB SSD ( 1 TB kendimde olan) sistemde gelen > agi nvme m.2 ssd 1tb m.2 2000/1690 mb/s
Gamepower Ravadin kasa
Fsp hyper 80+ pro h3-700 700 w power supply
id-cooling se-214-xt kule tipi soğutucu
Birde kendimde olan 165 hz monitör var.

Kendi 16 Gblik RAM'i ile valorantta poligonda alıştırma botlarına karşı sabit dururken 390-420 arası fps
Aksiyon halinde 260-300 arası
48 GB RAM ile Takımlı ölüm kalım maçında
200-350 arası değişiyor sürekli.

Sipariş verdiğim sistem buydu. Bir kaç parçayı değiştirip o şekilde sipariş verdim.
Sistemin borcu bitince 2k monitör almayı düşünüyorum,sistemin hakkı o gibi

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Ryzen5 5600
Rx6800
48 gb 3600 MHz CL 18 Ram (32 GB kendimde vardı) sistemde gelen > team t-force vulcan tuf gaming alliance 16gb (2x8gb) 3600mhz
2 TB SSD ( 1 TB kendimde olan) sistemde gelen > agi nvme m.2 ssd 1tb m.2 2000/1690 mb/s
Gamepower Ravadin kasa
Fsp hyper 80+ pro h3-700 700 w power supply
id-cooling se-214-xt kule tipi soğutucu
Birde kendimde olan 165 hz monitör var.

Kendi 16 Gblik RAM'i ile valorantta poligonda alıştırma botlarına karşı sabit dururken 390-420 arası fps
Aksiyon halinde 260-300 arası
48 GB RAM ile Takımlı ölüm kalım maçında
200-350 arası değişiyor sürekli.

Sipariş verdiğim sistem buydu. Bir kaç parçayı değiştirip o şekilde sipariş verdim.
Sistemin borcu bitince 2k monitör almayı düşünüyorum,sistemin hakkı o gibi
Tamam hocam hayırlı olsun sistemin herhangi bir sorunu yok dimi bu arada toplam kaç günde geldi ben sipariş verdim bugün 3. Gun

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
bana 1 haftada sorunsuz getirdiler

Top Bottom