Neler Yeni

gençer gamingden sistem alan arkadaşlar

yertle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Buğra Koçak
arkadaşlar herkese merhaba. ayın 10unda hazır sistem aldım bugün 7. iş günü olmasına rağmen hala bir gelişme yok. daha önce buradan sistem alan arkadaşların sistemi kaç günde ulaştı acaba?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
arkadaşlar herkese merhaba. ayın 10unda hazır sistem aldım bugün 7. iş günü olmasına rağmen hala bir gelişme yok. daha önce buradan sistem alan arkadaşların sistemi kaç günde ulaştı acaba?
10 günden önce Gençer'den sistemini alabilen yok diye biliyorum zaten. Ama sağ salim gönderiyorlar sonunda. Biraz sabır gerek.

yertle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Buğra Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Kadir Alkan
hocam onlarda sistemler hazır değil sipariş gelince hazırlıyolar ortalama 15 günde geliyor sistemler

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,076
İsim
Kerem Çavuş

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
hocam siz anlayan birine benziyorsunuz. https://www.gencergaming.com/vulcano bu sistem iyi midir sizce? 15000 liraya aldım. Bilgisayardan çok anlamıyorum öyle arada bi vakit geçirmek amaçlı aldım.
Gayet güzel sistem, güle güle kullan. Hele ki ara ara vakit geçirmelik bir PC için nefis. İleride imkanın olursa Ryzen 5 5600'e geçersin işlemciyi.

yertle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Buğra Koçak
15.000e alınabilcek en iyi sistem , sizin aldığınız sıralar 14kydı sanırım işlemciyi de 5600 yaptıysanız 10 numara
hayır hocam 14.000 olan başka rx 6600lü olan sistemdi. işlemciyi aldığım sırada param olmadığı için yükseltemedim. bi kaç gün sonra kendilerine whatsapptan ulaşıp yükseltip yükseltemeyeceğimi sordum, sipariş geçtikten sonra yapamayız dediler.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,076
İsim
Kerem Çavuş
hayır hocam 14.000 olan başka rx 6600lü olan sistemdi. işlemciyi aldığım sırada param olmadığı için yükseltemedim. bi kaç gün sonra kendilerine whatsapptan ulaşıp yükseltip yükseltemeyeceğimi sordum, sipariş geçtikten sonra yapamayız dediler.
zaten 5500 de o ekran kartı için yeterli yine güzel sistem hayırlı olsun

yertle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Buğra Koçak

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
806
İsim
Dr Luciano
Merak etme. Biraz uzun sürüyor sistemi kargoya vermeleri, ama sorun yaşamazsın...

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
####Mesajı silemedim o yüzden böyle düzelttim####

Top Bottom