Neler Yeni

GENÇER GAMİNG firmasından DAC2 sistem aldım

theoklo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
salih BİLİCİ
gençer gaming ten dac2 sistemini aldım 02:04:2023 tarihinde fakat hala hazırlanıyor diyor 5ile 7 iş günü içinde gönderim sağlanmaktadır dedi fakat süre doldu hala gönderim sağlanmadı sizce sistem gelir mi?

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
gençer gaming ten dac2 sistemini aldım 02:04:2023 tarihinde fakat hala hazırlanıyor diyor 5ile 7 iş günü içinde gönderim sağlanmaktadır dedi fakat süre doldu hala gönderim sağlanmadı sizce sistem gelir mi?
gelir gelir bu aralar çok fazla bu sistem satışı yapıldı bundan dolayı çok fazla yoğunluk vardır

OguzhanM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Oğuzhan Mutluer
Vatan 11 günde kargoya verdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Özberk
İlgilendiği Kategoriler
E-spor
Adamlar yoğun be yav sabır sabır

theoklo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
salih BİLİCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şehir değişikliği yapacam ona göre ayarlamıştım kendimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

arıyorum açmıyorlar çözüme kavuşucaz ama açmıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Gürhan
Benimki sabah 11.30'da gelmiş evde yoktum 18.00 da şubeden gidip alacam

theoklo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
salih BİLİCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şimdide 10 gün dediler 10 gün dolunca 15 günmü diyecekler anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis siz niye firma avukatlığı yapıyorsunuz ki 5-7 gün kargo süresi diyorlar 10 gün olmuş. Senin 100 liran eksik olduğunda 3-4 gün sonra getireyim sıkışığım dediğinde firma seni idare ediyor mu sabrediyor mu?
başlarına gelse böyle avukatlık yapmazlar zaten knka

Carami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Samed Cengiz
Reis siz niye firma avukatlığı yapıyorsunuz ki 5-7 gün kargo süresi diyorlar 10 gün olmuş. Senin 100 liran eksik olduğunda 3-4 gün sonra getireyim sıkışığım dediğinde firma seni idare ediyor mu sabrediyor mu?
isyanını anlıyorum fakat adamlar yoğunuz bundan dolayı kargo sürecinde aksaklıklar olabilir dese ne diyeceksin ben de sana hak veriyorum zamanında gelmesi lazım hızlı gönderebilirler ama hızlı göndermeleri için sistem parçalarını falan kontrol etmemeleri gerekir bundan dolayı az daha sabırlı olmak gerekir

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mustafa Ödemiş
Hocam sistemi montaj yapıp oyun testi vsde yapılıyor. Ve yüzlerce stok olduğu düşünülürse normal bir süreç.

respawies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Doğukan
Kesinlikle katılıyorum
01.04 tarihli siparişlerin hepsi bugün kargolanıcakmış. Dolayısıyla 02.04 tarihlilerde yarın kargolanmaya başlar

Keyfen

80+ Bronze
en nefret ettiğim ve bendede bulunan huy bu sabırsızlık parasını ödediğim şey hemen gelsin istiyorum dünyayımı kurtarıyolar alttarafı kargo yapıcaklar felan diyorumda, adamlar yoğun adamlarada hak veriyorum, adam gidipde patronunu zengin etmek için günde 10 bilgisayar değilde 15 bilgisayar toplayıp hem kendini yıpratıp hemde hata payını yükseltip kendi cebinden zararı neden karşılasın ki ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,510
Üyeler
142,942
Son üye
datfraq
Top Bottom