Neler Yeni

Gencergaming Güvenilir mi?

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Dostlar selam Gencergaming güvenilir mi
Bir çok kişi bu soruya evet diye yanıt verecektir ama şüphe etmemin sebebi şu
Geçenlerde Gamepower Warcry kasasını aldım kargolandı gözüküyor fakat takip numarasını yurtiçi kargonun sitesinde okuttuğum vakit kargo kodu geçersiz deniyor
Bugün arayıp soramayacağımdan sizlere bu site ile ilgili güvenilir mi sorusunu sormak istedim

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Geçenlerde Gamepower Warcry kasasını aldım kargolandı gözüküyor fakat takip numarasını yurtiçi kargonun sitesinde okuttuğum vakit kargo kodu geçersiz deniyor
Bugün arayıp soramayacağımdan sizlere bu site ile ilgili güvenilir mi sorusunu sormak istedim
ben satın almadım bişey gencergaming'ten ama gördüğüm kadarıyla güvenilir sipariş veririm büyük ihtimal ileride.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben satın almadım bişey gencergaming'ten ama gördüğüm kadarıyla güvenilir sipariş veririm büyük ihtimal ileride.
Bende gördüğüm kadarıyla güvenilir ama böyle bir durum yaşadım ulaşamıyorum pazar günü olduğu için belki ulaşsam gerçekten yardımcı olacaklar

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Bende gördüğüm kadarıyla güvenilir ama böyle bir durum yaşadım ulaşamıyorum pazar günü olduğu için belki ulaşsam gerçekten yardımcı olacaklar
ürünü ne zaman aldın?

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
sistemde kod onaylatılmamıştır haftasonu diye yarın öğleden sonra kodu yeniden okut

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
sistemde kod onaylatılmamıştır haftasonu diye yarın öğleden sonra kodu yeniden okut
O da aklıma geldi hocam kargolandıysa muhtemelen yarın gelecektir ama dediğiniz gibi en kötü yarın yurtiçi ve gencergamingi arayıp çözerim bu sorunu

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
O da aklıma geldi hocam kargolandıysa muhtemelen yarın gelecektir ama dediğiniz gibi en kötü yarın yurtiçi ve gencergamingi arayıp çözerim bu sorunu
muhtemelen sorun budur bende yaşamıştım çünkü mesela 12.30 da şubeye götürüyorlar ürünleri ama hepsini sisteme geçemiyorlar ama hepsinin etiketi çıkartılmış oluyor ondan dolayı %99 yarın sistemde gözükür

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,241
İsim
bilo
Discord
b1l0
Kargo takip no işi geç düşebilşyor sitelere takmayın

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
muhtemelen sorun budur bende yaşamıştım çünkü mesela 12.30 da şubeye götürüyorlar ürünleri ama hepsini sisteme geçemiyorlar ama hepsinin etiketi çıkartılmış oluyor ondan dolayı %99 yarın sistemde gözükür
Kargo takip no işi geç düşebilşyor sitelere takmayın
Tamamdır çok teşekkürler ilk kez başıma geldi bir de cuma günü geç saatte sipariş verdim 7 gibi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Tamamdır çok teşekkürler ilk kez başıma geldi bir de cuma günü geç saatte sipariş verdim 7 gibi
cuma günü geç saatte verdiysen hem yılbaşı hem haftasonu tatili yoğunluk vs sistem kargoda görünmeyebiliyor. hatta çoğu firma cuma verdiğiniz siparişi bir sonraki hafta pztesi veya çarşamba bile kargolayabiliyor. gençer hızlı bile kargolamış.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
cuma günü geç saatte verdiysen hem yılbaşı hem haftasonu tatili yoğunluk vs sistem kargoda görünmeyebiliyor. hatta çoğu firma cuma verdiğiniz siparişi bir sonraki hafta pztesi veya çarşamba bile kargolayabiliyor. gençer hızlı bile kargolamış.
Evet evet normalde bende kargolamalarını beklemezdim ama sağ olsunlar

SugarRay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Meriç Bozdemir
Yoğunluktan kargolanmamıştır site güvenilir benim ticaretim oldu dolaylı yoldan n11 üzerindende ürün satıyorlar zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,212
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom