Neler Yeni

GENCERGAMİNG VE ARAS KARGODAN GELEN KARGO

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Bütçe
15000
Selamlar Perşembe Gencer gaming'den almış olduğum ürün bugün tarafıma Aras kargo ile teslim edilecek bakalım sağlam gelicek mı veyahut pcde bir sorun bir sıkıntı görecek miyiz , akşam saatlerinde size bunları bildiricem , gönül sağlam ve sorunsuz gelmesi yönünde ama hep birlikte bakacağız , gencergamingden sipariş veren ve Aras kargo şirketi ile ilgili düşünceleri olan arkadaşlarımız için böyle bir konu açtım , akşam görüşürüz 🌸

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Selamlar Perşembe Gencer gaming'den almış olduğum ürün bugün tarafıma Aras kargo ile teslim edilecek bakalım sağlam gelicek mı veyahut pcde bir sorun bir sıkıntı görecek miyiz , akşam saatlerinde size bunları bildirilen , gönül sağlam ve sorunsuz gelmesi yönünde ama hep birlikte bakacağız , gencergamingden sipariş veren ve Aras kargo şirketi ile ilgili düşünceleri olan arkadaşlarımız için böyle bir konu açtım , akşam görüşürüz 🌸
hocam geldigi zaman haber verir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar her şey sağlam sorunsuz geldi , Windowsu flaş bellek yardımı ile kendiniz kuruyorsunuz , ben sadece a520m anakartta biosa giremiyorum tuşu bulamadım , çok hızlı açılıyor PC ısı ve testlerini henüz yapamadım bilen varsa bana bios tuşunu söyleyebilir mi

Top Bottom