Neler Yeni

genel kullanım için maksimum 100 dolar mikrofon önerisi

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
Bütçe
3500
genel kullanımdan kastığım discord, youtube, yayın, toplantılar tarzı şeyler mikrofon için sadece 100 dolar harcicam ama 120ye harika bir şey varsa arttırabilirim xlr olursa daha iyi olur ses kartım olduğu için kullandığınız memnun kaldığınız varsa paylaşırsanız çok sevinirim teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese cevaplar için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,265
İsim
Emir
Direkt kaliteli kulaklık alırsanız sizin amacınıza göre gayet yeterli olucaktır diye düşünyorum.Hs80in mikrofonu en kaliteli mikrofonlardan birisi.Bi bakabilirsiniz

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
Direkt kaliteli kulaklık alırsanız sizin amacınıza göre gayet yeterli olucaktır diye düşünyorum.Hs80in mikrofonu en kaliteli mikrofonlardan birisi.Bi bakabilirsiniz
hocam zaten bi kulaklığım var hs80 de şuan 6000tl ses kartım var zamanında almıştım duruyor yani ses kartı ile ayrı bir masrafa girmicem sadece 3000tl civarı ideal olarak altı bir mikrofon istiyorum

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,265
İsim
Emir
hocam zaten bi kulaklığım var hs80 de şuan 6000tl ses kartım var zamanında almıştım duruyor yani ses kartı ile ayrı bir masrafa girmicem sadece 3000tl civarı ideal olarak altı bir mikrofon istiyorum
Hs80 mi kullanıyorsunuz sizde?

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
Hs80 mi kullanıyorsunuz sizde?
hayır, benim kafamı rahatsız ettiği için kulaküstü kullanmıyorum zamanında vr p10 kulaklıklarından almıştım işimi görüyor ses konusunda ama böyle olunca mikrofon açısından eksiğim çıkmıştı ve kulaklıkların kendi mikrofonu güzel değil açık konuşmak gerekirse o yüzden hazır ses kartım var o yüzden xlr bir mikrofon bakıyorum

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,265
İsim
Emir
hayır, benim kafamı rahatsız ettiği için kulaküstü kullanmıyorum zamanında vr p10 kulaklıklarından almıştım işimi görüyor ses konusunda ama böyle olunca mikrofon açısından eksiğim çıkmıştı ve kulaklıkların kendi mikrofonu güzel değil açık konuşmak gerekirse o yüzden hazır ses kartım var o yüzden xlr bir mikrofon bakıyorum
Kulaklıkların mikrofonları şu anda güzel.Hs80 kullanıyorum yayıncının mikrofonu yoksa bile yeter.

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
Kulaklıkların mikrofonları şu anda güzel.Hs80 kullanıyorum yayıncının mikrofonu yoksa bile yeter.
hocam zaten bende biliyorum kulaklık mikrofonlarının baya geliştiğini ama zaten kulaklığım varken bunu alırsam hem 6000 tl vermiş olucam yani şuan kullandığımın bir anlamı kalmicak ve bütçemi aşmış olucam bir anlamı kalmıyor zaten kulaklığım varken sırf mikrofonu var diye başka bir kulaklık almamın

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,265
İsim
Emir
hocam zaten bende biliyorum kulaklık mikrofonlarının baya geliştiğini ama zaten kulaklığım varken bunu alırsam hem 6000 tl vermiş olucam yani şuan kullandığımın bir anlamı kalmicak ve bütçemi aşmış olucam bir anlamı kalmıyor zaten kulaklığım varken sırf mikrofonu var diye başka bir kulaklık almamın
Doğru diyorsunuz.Bu hayli hayli yeter diye düşünyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,493
Üyeler
153,240
Son üye
Praequites
Top Bottom