Neler Yeni

General Mobile E Tab 5 Root

kraile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Ural
Merhabalar herkese.Bende lise zamanında kalma general mobile e tab 5 bulunmakta.Kendim bir kaç kere root atmayı denedim ama başaramadım.Bir kaç yere sordum yazılımı 250 TL ye attıklarını söylediler ama yazılımı attıklarında bir çok uygulama (youtube vs.) açılmama durumu olabilir dendi.Ki önceki atan kişiler de bu sorun olmuş.Ben tableti sadece bir şeyler izlemek(netten film izlemek, apk yükleyip ordan bir şeyler izlemek) için kullanıcam.

1- Bu dediklerimi yapabilir miyim ?
2- İnternetten bir şeyler izlerken tablet kasma vs yapar mı acaba ?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhabalar herkese.Bende lise zamanında kalma general mobile e tab 5 bulunmakta.Kendim bir kaç kere root atmayı denedim ama başaramadım.Bir kaç yere sordum yazılımı 250 TL ye attıklarını söylediler ama yazılımı attıklarında bir çok uygulama (youtube vs.) açılmama durumu olabilir dendi.Ki önceki atan kişiler de bu sorun olmuş.Ben tableti sadece bir şeyler izlemek(netten film izlemek, apk yükleyip ordan bir şeyler izlemek) için kullanıcam.

1- Bu dediklerimi yapabilir miyim ?
2- İnternetten bir şeyler izlerken tablet kasma vs yapar mı acaba ?

Cevaplarsanız çok sevinirim.
Bende var e-tab 5, yazılımı atıp kullanabilirsin, ROM atmayı bilmen lazım ama, Android 7 yüklü benimkinde her şey yükleniyor, sana özelden atacağım forumda birsürü ROM var.

Top Bottom