Neler Yeni

Yardım Gerçekten çok yoruldum. İş önerisine ihtiyacım var

milenix

80+ Gold
Ben sana anlattıkça sen aynı yerde sürekli sekip duruyorsun. Aynı mantığınla aynı cümlelerinde kendinle çelişmeye devam ediyorsun.
Daha fazla sana laf anlatmaya çalışmayacağım, anlayan anladı zaten dediklerimden. İyi forumlar
sende benim ne dediğimi anlayamadın neyse iyi günler

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Hocam bahsettiğiniz şeyi inceledim. Veri etiketleme vs. Anlayamadığım kısım şu ; veri etiketleme işini sadece Make sense programıyla mı yapıcam ?

hayır bu işi yapan yüzlerce firma var, onların kendi programlarını kullanacaksın genelde. Ayrıca bu tarz işler upwork vb sitelerde de oluyor.

Hatta amazonda (amazon kendisi alıyor) bile var. Geçen görmüştüm. Biraz daha detaylı incele, 1-2 yere başvur yolda bir çok detayı öğrenirsin (parayı masrafsız tr ye getirme vb) İngilizcen eksikse chatgpt yada gtranslete ile devam et

Detayları öğrendikten sonra ortalama 500-1000 dolar arası kazanırsın, kafelerde çayını kahveni içerken çalışırsın. Elin alıştıktan sonra 1k ve üstü rahat kazanırsın

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mustafa Ödemiş
hayır bu işi yapan yüzlerce firma var, onların kendi programlarını kullanacaksın genelde. Ayrıca bu tarz işler upwork vb sitelerde de oluyor.

Hatta amazonda (amazon kendisi alıyor) bile var. Geçen görmüştüm. Biraz daha detaylı incele, 1-2 yere başvur yolda bir çok detayı öğrenirsin (parayı masrafsız tr ye getirme vb) İngilizcen eksikse chatgpt yada gtranslete ile devam et

Detayları öğrendikten sonra ortalama 500-1000 dolar arası kazanırsın, kafelerde çayını kahveni içerken çalışırsın. Elin alıştıktan sonra 1k ve üstü rahat kazanırsın
Tesekkür ederim dostum önerilerin icin. Bahsettiğin şeyleri arastırıp iyice bakınmaya calısıcam. Finaller var suan cok bakamıyorum.

Tekrardan rahatsız ederim seni .Cok sağ olasın

Top Bottom