Neler Yeni

GFN'de oyunun menüsünde mouse takılmıyorken oyunun için de takılıyor.

Dexes

80+ Bronze
Arkadaşlar God of War oynuyorum, diğer oyunlarda da aynı. GFN'de oyunda escye bastığımda yani oyunun menüsünde hiçbir şekilde takılma yokken oyuna girdikten sonra kesik kesik geliyor mouse. Ping genelde 20-30, nadiren 100'lere felan çıkıyor ama o da çok kısa sürüyor. 13mbps internet, 14 paket kaybım var. Ağ testinde sadece paket kaybım kırmızı olarak görünüyor, onun dışındakiler normal. Nasıl çözebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Tarih
Arkadaşlar God of War oynuyorum, diğer oyunlarda da aynı. GFN'de oyunda escye bastığımda yani oyunun menüsünde hiçbir şekilde takılma yokken oyuna girdikten sonra kesik kesik geliyor mouse. Ping genelde 20-30, nadiren 100'lere felan çıkıyor ama o da çok kısa sürüyor. 13mbps internet, 14 paket kaybım var. Ağ testinde sadece paket kaybım kırmızı olarak görünüyor, onun dışındakiler normal. Nasıl çözebilirim?
İnternet paketini değiştirmeni öneririm eğer bütçen yeterliyse. 13Mbps bana çok az geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet paketini değiştirmeni öneririm eğer bütçen yeterliyse. 13Mbps bana çok az geldi
Böyle oyunlarda en az 35mbps gerekir.

Dexes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yok hocam gayet yeterli. Bu benim ilk oynayışım değil, daha öncede oynadım GFN'de God of War. Aynı internet paketi aynı modem ile üstelik avrupa sunucsunda hiçbir problem yoktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Tarih
Yok hocam gayet yeterli. Bu benim ilk oynayışım değil, daha öncede oynadım GFN'de God of War. Aynı internet paketi aynı modem ile üstelik avrupa sunucsunda hiçbir problem yoktu.
Premium mu yoksa normal mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Tarih
İnternetle ilgili başka bir sorun olabilir hocam. Bizim evdeki internet 4mbps.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom