Neler Yeni

Yardım Ghosting sorunundan anlayan yardımcı olabilir mi?

Yamishu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin Demir
Merhaba Lenovo Legion R25I30 (67b7gacbtk) bu monitoru aldım ölü piksel testi yaptım ve herhangi bir şey görmedim büyük olarak gözüme çarpmadı küçük varsa da çok iyi ayırt edemiyorum gözümün derecesi olduğu için ve eksra ghosting testi yaptım ve sonuçları aşağıya bırakıyorum ghosting var mıdır yardımcı olma şansınız var mı bilenler bana yardımcı olursa çok teşekkür ederim. Ghosting Video bu şekilde link olarak attım video atamadığım için.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Yok hocam. Overdrive 2 veya 3'te kullanın.

Sormanıza da gerek yok zaten. Ghosting üründen ürüne değişmez (Aynı üründe farklı panel kullanılmadığı sürece). Dolayısıyla diğerlerinde nasilsa sizde de öyledir. Işık sızması ve ölü piksel gibi şans işi değildir.

Son olarak attığinız 2 videodan ghosting anlaşilmaz, hatalı test. 3. video yarım da olsa doğru ama onun da kalite çok düşuk. Yani anlaşılmaz zaten bu videolardan.

Son düzenleme:

Yamishu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam. Overdrive 2 veya 3'te kullanın.

Sormanıza da gerek yok zaten. Ghosting üründen ürüne değişmez (Aynı üründe farklı panel kullanılmadığı sürece). Dolayısıyla diğerlerinde nasilsa sizde de öyledir. Işık sızması ve ölü piksel gibi şans işi değildir.

Son olarak attığinız 2 videodan ghosting anlaşilmaz, hatalı test. 3. video yarım da olsa doğru ama onun da kalite çok düşuk. Yani anlaşılmaz zaten bu videolardan.
çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Top Bottom