Neler Yeni

Gıbırnet Kullanan Var Mı?

FreeLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Merhaba Arkadaşlar.

Şu an Turkcell Superonline kullanıyorum. Taahhüdümün bitmesine 2 ay gibi kısa bir zaman kaldı. Turkcell aynı paketi bana 2 kat fiyat üzerinden fiyatlandırma yaptı. Bende bunu üzerine farklı bir internet sağlayıcısı araştırmaya başladım ve önüme GIBIRNet çıktı. Aranızda bu İnternet sağlayıcısını kullanan var mı? Türkcell'den GIBIRNet'e geçilir mi? Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Gökçe
kanka hiç duymadım ama suriyelilerin açtığı bir internet sağlayıcısı gibi geliyor bu isim ne :D bu sadece benim fikrim

FreeLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka hiç duymadım ama suriyelilerin açtığı bir internet sağlayıcısı gibi geliyor bu isim ne :D bu sadece benim fikrim
İnan ki ben ismini görünce kahkaha attım fiyatları da uygun. Gerçek olduğundan da şüphem var :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Feyzullah Türkkan
Merhaba Arkadaşlar.

Şu an Turkcell Superonline kullanıyorum. Taahhüdümün bitmesine 2 ay gibi kısa bir zaman kaldı. Turkcell aynı paketi bana 2 kat fiyat üzerinden fiyatlandırma yaptı. Bende bunu üzerine farklı bir internet sağlayıcısı araştırmaya başladım ve önüme GIBIRNet çıktı. Aranızda bu İnternet sağlayıcısını kullanan var mı? Türkcell'den GIBIRNet'e geçilir mi? Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.
biz köyde kullanıyoz biraz çekiyor onlineoyunlarda sıkıntı çıkarıyo dizi film açıyo ama şehirde nasıldır bilmem

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
2,5 senedir hem fiber altyapısı olan hem de vdsl altyapısı olan evlerde kullanıyorum temmuz ayıyla birlikte 350 tl olacak 100mbps tarifesi. istanbulda herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. müşteri temsilcileri de gayet hızlı çalışıyor ulaşması kolay discord/whatsapp kanalları filan da var

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
ada yalın
Fena bir sağlayıcı değil arkadaşım kullanıyordu dediği değeri veriyor. Ancak müşteri hizmetlerini felan bilmiyorum

ErenTatar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Orhan Tatar
Merhaba Arkadaşlar.

ben kullanıyorum gayet memnunum türk telekom altyapısı kullanıyor aydından kullanıyorum gayet memnunum

arnotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet
hem fiber hem vdsl olarak kullanıyorum sağlam firma bence

Top Bottom