Neler Yeni

Gigabyte A520M-K ile FENVI WiFi 6E AX210 PCI adaptör uyumlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Atasoy
Arkadaşlar, toplama kasa alacağım ve CAT6 çekme imkanım yok. Modemle arada sadece 1 duvar var ve USB yerine PCI önermiş herkes.

Alacağım PCI bu:

Alacağım kasa da şu:
gigabyte rtx 4060ti amd ryzen 5600 sıvı soğutuculu gigabyte a520 anakart

Yani Gigabyte A520 anakarta uyumlu olur mu?
RTX 4060 Ti 3 fanlı ve büyük olacağı için ve sıvı soğutucu da var PCI girişi sorunsuz olur mu? Ayrıca bu alacağım PCI anakarta uyumlu mu?

skonzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren
Aliexpres üzerinden almanı tavsiye etmem uyumluluk listesini bulabilirsin gogleden

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aliexpres üzerinden almanı tavsiye etmem uyumluluk listesini bulabilirsin gogleden
dostum teşekkürler a520 m için fenvi yazınca çok doğru bi şey bulamadım ama uyumlu oluyor sanırım yazıyor.Alma konusunda da n11 üzerinde 2000tlye satıyor aliexpresten veya bangooddan 500 cıvarına geliyor çokta mantıklı değil gibi aliexpresi neden önermediniz sorunlu çıkarsa iade alırlar diye biliyorum 2 yüzük almıştım ürünü geri yollamama gerek kalmadan iade almışlardı 150tllik bi de artık geç gelmiyor 2 3 hafta içerisinde geliyor sanırım

skonzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren
2020 yirmi senesinde bir ürün almıştım hala kargoda

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2020 yirmi senesinde bir ürün almıştım hala kargoda
ben aliyom düzenli 2 senedir sıkıntı yaşamadım ülkeye giriş yapınca artık aras kargoya veriyorlar hızlandırdılar eskiye göre o yüzden sorun yok

Top Bottom