Neler Yeni

Gigabyte a620m s2h anakartın sürekli internet bağlantısını koparması

kvitrafn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tunahan Şakrak
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu gigabyte ile ilgili yaşadığım bilmem kaçıncı sorun. Hazır sistem olduğu için bu anakartı aldım ama bir daha gigabyte ın hiçbir ürününü almayı düşünmüyorum. Sürekli olarak oyun oynarken ve genelde çoğu zaman bir indirme yaparken internet bağlantım kopuyor ve bilgisayarı yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Bir sürü şey denedim sanırım sorun cidden anakartın lan girişinde. Bu sorunu daha önce yaşayan veya çözebilen var mı yoksa donanımsal bir sorun mudur?

ConquerorXIV

80+ Gold
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu gigabyte ile ilgili yaşadığım bilmem kaçıncı sorun. Hazır sistem olduğu için bu anakartı aldım ama bir daha gigabyte ın hiçbir ürününü almayı düşünmüyorum. Sürekli olarak oyun oynarken ve genelde çoğu zaman bir indirme yaparken internet bağlantım kopuyor ve bilgisayarı yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Bir sürü şey denedim sanırım sorun cidden anakartın lan girişinde. Bu sorunu daha önce yaşayan veya çözebilen var mı yoksa donanımsal bir sorun mudur?
rev kaç ona bak driverları güncelle

kvitrafn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tunahan Şakrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ConquerorXIV

80+ Gold
rev 1.0 bios driverlar bütün her şey güncel ama hala sorun devam ediyor
emin olmak için wi-fi dongle ile denemek lazım tabi ondan önce lan kablosu vb gibi şeylere baktıysan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
crazy
eğer driversiz lan algılıyorsa lan driveri kaldır öyle dene, bu arada pc de torrent uygulaması var mı

kvitrafn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tunahan Şakrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
emin olmak için wi-fi dongle ile denemek lazım tabi ondan önce lan kablosu vb gibi şeylere baktıysan.
dongle ile denemedim hiç ama yaklaşık 2 aydır devam eden bir sorun sanırım garantiye vermek en mantıklısı ama en az 1 ay sürer. Sorundan emin olduktan sonra direkt yeni bir anakart mı alsam diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer driversiz lan algılıyorsa lan driveri kaldır öyle dene, bu arada pc de torrent uygulaması var mı
Bunu hiç denemedim bi deneyeyim. Torrent yok bilgisayarda

Top Bottom