Neler Yeni

gigabyte b450 sh2 argb nasıl çalıştırabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
murat maske
Selam arkadaşlar şimdi en şunu sormak istiyorum.Ben bu anakartda ARGB Fanlar kullanmak istiyorum bunun çözümü nedir.ben şunu buldum bu ürünü alsam şu gösterdiğim sıvı soğutmanın argb'lerinin ve ARGB fanlar takılabilirmi takılırsa nasıl takmak gerekiyo bir yardımcı olursanız sevirinirim.Bahsetiğim gibi yalnız anakart GIGABYTE B450 SH2 olan .

ANAKART

KONTROLCU VE FANLAR BUNU ALİM DİYORUM. Bunu alsam kumanddan ARGB leri çalışıtırıp kullanabilirmiyim alttaki ürünleri.

Yanınada 360m sıvı soğutma alim diyorum ARGB olan hepsini bu üsteki cihazı takıp kontrol edebilirmiyim.Bunuda sıvı soğutma olarak alim diyorum.Hepsini çalıştırabilirmiyim.

Son düzenleme:

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Genel olarak sıvı soğutmalarda argb nin çalışmasına yetecek kontrolcüler olur, düşündüğünüz model neydi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
murat maske
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet arkadaslar konuyu düzelttim bu urunleri kumandali kotrolculer oluyo üstte gosterdigim gibi illa o olcak diye bişey yok max 250 TL geçmicek ARGB kumandalı bir kontrolcu olabilir. Alsam çalışırmı anakartı değiştirmek istemiyorum açıkcası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
murat maske
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
terkrardan merhanaba şuanda sizden gelcek cevabı bekliyorum . bakın dedim gibi yazılımsal olarak ARGB kullanamasamda bir kumanda ile kontrol edebilirmiyim yani ışıkları ARGB şeklinde çalışırmı ben onu merak ediyorum olur çalışır derseniz sipariş vercem ürünleri.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
996,630
Üyeler
157,719
Son üye
speedykast
Top Bottom