Neler Yeni

Gigabyte B450M-H vs MSI B450M-Pro M2 Max - RGB desteği var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Furkan
Anakartın Üstündeki RGB Çıkışı Ne İşe Yarar ve Bu Anakartlarda Var Mıdır?

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
B450M H'deki RGB girişi sadece LED şeritler için ve sadece 7 renk destekliyor. B450M PRO-M2 MAX modelindeki RGB girişi de aynı şekil, sadece LED şeritler için. Oraya kasa önündeki 3 fanın kablosunu taktığınızda ya bi' fan hiç yanmıyor ya da az parlaklıkta yanıyor. İkisine de "tamamen RGB destekli" diyemeyiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
B450M H'deki RGB girişi sadece LED şeritler için ve sadece 7 renk destekliyor. B450M PRO-M2 MAX modelindeki RGB girişi de aynı şekil, sadece LED şeritler için. Oraya kasa önündeki 3 fanın kablosunu taktığınızda ya bi' fan hiç yanmıyor ya da az parlaklıkta yanıyor. İkisine de "tamamen RGB destekli" diyemeyiz.
Kasanın ışıkları yanacak mı kasayı v200 almayı düşünüyorum modlarını flan kullanabileceğim mi?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Kasanın ışıkları yanacak mı kasayı v200 almayı düşünüyorum modlarını flan kullanabileceğim mi?
Kasanın kendi kontrolcüsü olur zaten, onunla kontrol edeceğin için kullanabileceksin.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Bi sorum daha olacak ben ileride Wraith Prism soğutucu takmayı düşünüyorum onun RGB lerinde sıkıntı olur mu?
Wraith Prism'de sorun çıkmaz çünkü Wraith Prism'i ön USB 2.0 portlarına takabiliyorsunuz. Öyle yapmak daha iyi tabii ki. Cooler Master'ın Wraith Prism yazılımından da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
950,886
Üyeler
149,797
Son üye
Abrek60