Neler Yeni

Gigabyte B450M S2H anakarta AMD Wraith Prism soğutucu uyumlu olur mu?

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onur Şahin
Merhabalar işlemci soğutucu olarak Wraith prism soğutucu almayı düşünüyorum ama kafamı karıştıran bir şey var aşağıda bıraktığım videodaki Wraith Prism montajında CPU_FAN JRGB ve J_USB girişlerini kullanıyor ama benim anakartımda (Gigabyte B450M S2H) CPU_FAN LED_CPU ve F_USB var bu girişlere takarsam RGB özelliğini kullanabilir miyim veya bir sorun çıkar mı cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Video:

Bünyamina

80+ Gold
Merhabalar işlemci soğutucu olarak Wraith prism soğutucu almayı düşünüyorum ama kafamı karıştıran bir şey var aşağıda bıraktığım videodaki Wraith Prism montajında CPU_FAN JRGB ve J_USB girişlerini kullanıyor ama benim anakartımda (Gigabyte B450M S2H) CPU_FAN LED_CPU ve F_USB var bu girişlere takarsam RGB özelliğini kullanabilir miyim veya bir sorun çıkar mı cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Video:
ben kulllanıyorum o anakartta wrait prism ama kablolarını takmadım var mı desteği bilmiyorum da sadece fan kablosunu(cpu_fan)takarsan rgb gibi sadece sürekli renk değiştiriyor kendisi o kadar

Ekler

• WhatsApp Image 2022-05-14 at 23.20.06.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-14 at 23.20.06.jpeg
    341.5 KB · Hit: 49
Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Video:
USB girişiyle de RGB veriyor o fan. Yani anakart hiç RGB desteklemese bile olur.

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onur Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kulllanıyorum o anakartta wrait prism ama kablolarını takmadım var mı desteği bilmiyorum da sadece fan kablosunu(cpu_fan)takarsan rgb gibi sadece sürekli renk değiştiriyor kendisi o kadar
Hocam RAM'iniz güzelmiş modeli nedir?

Bünyamina

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,880
Üyeler
154,481
Son üye
Ramazan3245