Neler Yeni

Gigabyte G27F-2 monitoründe bir tane ölü piksel çıktı

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Hakan Keser
Yok ya bence değil. İnanmazsın ama çok rahatsız ediyor film izlerken ve oyun oynarken. Elimdeki TN panel daha iyi yani.
Ips panelin kötü yanı. Bir konum vardı AOC monitör ondaki glowu görsen şükredersin. Ekranın ortasına kadar geliyor. Siyah renklerde normal glow. Glow olmayan IPS monitör yok maalesef.

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
nontius
Ips panelin kötü yanı. Bir konum vardı AOC monitör ondaki glowu görsen şükredersin. Ekranın ortasına kadar geliyor. Siyah renklerde normal glow. Glow olmayan IPS monitör yok maalesef.
Eğer renk karşılatırması yaparsam da TN panel yani elimdeki gerçekten daha iyi hissettiriyor. Bence bizi kandırıyorlar. Ben VA alacağım direkt ya. IPS sevemedim hiç. Film izlerken hoş değil. SDR ile oyun oynarken de hoş değil.

Bir de yükske Hz'ye de bir anlam veremedim. 165 hz'ye ayarladım fare akışkan o kadar. Oyunlarda hissetmedim bu akışkanlığı. Nedeni galiba hikaye oyunlarında pek etkili olmamasıymış.

Ama HDR giriş seviyesinde yazılımla destekli tam anlamadım ama güzeldi o. En azından Ghost of Tshusima ve HDR videolarda belli oluyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
935,798
Üyeler
147,014
Son üye
wissy