Neler Yeni

GIGABYTE G27QC A ışık sarsıntısı

onuryr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur yar
Arkadaşlar merhaba ,

2 gün önce itopya üzerinden aldıgım GIGABYTE 27" G27QC A monitör dün geldi akşam bi test ediyim dedim masaüstünde ve internette gezerken bi sorun yok fakat oyun oynarken videodaki gibi ekranda bi ışık yanıp yanıp sönüyor ve aşırı rahatsız ediyor . ekran kartım 3060 ti işlemcim ryzen 5 5600 . Bu durumda iade edebilir miyim sorun monitörde midir veya sorunu çözebilir miyim yardımınızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Arkadaşlar merhaba ,

2 gün önce itopya üzerinden aldıgım GIGABYTE 27" G27QC A monitör dün geldi akşam bi test ediyim dedim masaüstünde ve internette gezerken bi sorun yok fakat oyun oynarken videodaki gibi ekranda bi ışık yanıp yanıp sönüyor ve aşırı rahatsız ediyor . ekran kartım 3060 ti işlemcim ryzen 5 5600 . Bu durumda iade edebilir miyim sorun monitörde midir veya sorunu çözebilir miyim yardımınızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler
Direk iade vs yapabilirsin panel sorunu var gibi 144hz de denermisin

onuryr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur yar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direk iade vs yapabilirsin panel sorunu var gibi 144hz de denermisin
Denedim fifa oynarken menüde yapıyor bazen 165 hz ayarındayken oyunda cok ghosting vardı 120 hz ye çektim geçti ama menüde ekran parlatıyor ve diğer sistem isteyen oyunlarda aralıklı olarak yapıyor bunu bazı sahnelerde

Growzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yıldıray Türk
Denedim fifa oynarken menüde yapıyor bazen 165 hz ayarındayken oyunda cok ghosting vardı 120 hz ye çektim geçti ama menüde ekran parlatıyor ve diğer sistem isteyen oyunlarda aralıklı olarak yapıyor bunu bazı sahnelerde
LG 24gn600-b var bende. FIFA'da aynı sorunu yaşıyorum ben de. Çözümünü bulamadım bir türlü, sadece fifada tam ekran oynarken menüde yaşıyorum bu sorunu. pencere modunda bir sıkıntı yaşamıyorum.

mahraz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Ahraz
Arkadaşlar merhaba ,

Şimdiden teşekkürler
bu sorun bende de var çözebildinmi

Growzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yıldıray Türk

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    8.2 KB · Hit: 25

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar merhaba ,

Şimdiden teşekkürler
1 kere değişim hakkın var, yapabilirsin. 2. De eğer sorunlu çıkarsa ya iade ya da garantiye gidebiliyor. Mağazadan aldıysan 5 gün, internetten 14 gün içinde bu işlemleri yapabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,728
Üyeler
156,657
Son üye
epichef
Top Bottom