Neler Yeni

🔥İndirim Gigabyte RTX 2060 5774 TL

Keyfen

80+ Bronze
Merhaba, ürün şuanda 5799,00 TL'ye satılıyor ancak efso ya özel 25 tl indirim mevcut, çok büyük indirim yok ancak ufakta olsa çıtır bi indirim var
https://www.hepsiburada.com/gigabyt...0-p-HBCV000009HUMZ?url_src=ios-product-detail
1672398950511.png

https://www.hepsiburada.com/gigabyt...0-p-HBCV000009HUMZ?url_src=ios-product-detail

Son düzenleme:

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Ahmet Hakan
Referans link paylaşmak için ne yapmalıyım:
25₺ indirim bulup paylaşmalıyım ✅

REFERANS LİNK YASAK 😡😡😡

Keyfen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
25₺ indirim bulup paylaşmalıyım ✅

REFERANS LİNK YASAK 😡😡😡
Referans link ne oluyor ? indirimde bulduğum şeyleri paylaşmaya karar aldım o yüzden az liste yapıp o ürünleri isteyenler belki alır diye paylaşıyorum ne gibi bir yanlış varki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanki rx 6600 almak daha mantıklı değil mi?
evet öyle ancak ufak bir güç farkı için nvidia kalitesi biraz bırakılmaz gibi ya

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Ahmet Hakan

Referans link ne oluyor ? indirimde bulduğum şeyleri paylaşmaya karar aldım o yüzden az liste yapıp o ürünleri isteyenler belki alır diye paylaşıyorum ne gibi bir yanlış varki
O listeyi kendine kazanç sağlamak amacıyla kullanıyorsun. Liste linki referans link ve paylaşımı yasak. Ayrıca indirim falan yok birkaç piyasadan anlamayan vatandaş alsın da papel kazanayım derdindesin.

Son düzenleme:

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
2. El bir 6700xt veya 3060 veya ti modeli bulunur. Bu fiyata. 2060 eskide kaldı. 3060 bile öyle olmaya başladı.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,188
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Keyfen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O listeyi kendine kazanç sağlamak amacıyla kullanıyorsun. Liste linki referans link ve paylaşımı yasak. Ayrıca indirim falan yok birkaç sazan alsın da papel kazanayım derdindesin.
sen gerçekten tuhaf bir insansın, kendimde aldım insanların işini görür niyetindede paylaştım oradan alacağım üç kuruşun peşinde değilim çok şükür çalışıyor kazanıyorum senin gibi boş boş durmuyorum.

2. El bir 6700xt veya 3060 veya ti modeli bulunur. Bu fiyata. 2060 eskide kaldı. 3060 bile öyle olmaya başladı.
katılıyorum ama ben mesela 0 dan vazgeçmiyorum başım ağrıdı böyle düşünen insanlara iyi gelebilir.

3060 i bile guclu bulmuyorum, 2060 in donemi geceli cok oldu bence.
Bu arada 25 TL lik indirim super 😂
En az 6700-3060ti alinmali bence
yok normaldede fiyatı iyi çok indirim yok ama kıtlama niyetinde biraz var , 25 tl de öyle bi indirim koymuşlar ne olduğunu bende çözemedim

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Ahmet Hakan
sen gerçekten tuhaf bir insansın, kendimde aldım insanların işini görür niyetindede paylaştım oradan alacağım üç kuruşun peşinde değilim çok şükür çalışıyor kazanıyorum senin gibi boş boş durmuyorum.

katılıyorum ama ben mesela 0 dan vazgeçmiyorum başım ağrıdı böyle düşünen insanlara iyi gelebilir.

yok normaldede fiyatı iyi çok indirim yok ama kıtlama niyetinde biraz var , 25 TL de öyle bi indirim koymuşlar ne olduğunu bende çözemedim
Eğer samimi isen liste linki yerine ürünün linkini koy direkt. Kendi referansın olmasın. Al ürünün referanssız linki:

Gigabyte GeForce RTX 2060 6GB 192Bit GDDR6 PCI-Express 3.0 Ekran Kartı (GV-N2060D6-6GD 2.0)

Bu arada benim boş adam olduğum ve çalışmadığım kanısına nereden vardın? Gayet de çalışıyorum ve kendime çokça yeten bir maaşım var. Madem kötü niyetli değilsin niye savunmanı bana saldırarak yapıyorsun? :) Ben burada kuralı söylüyorum. Referans linkler yasak buna liste linkleri de dahil.

Keyfen

80+ Bronze
Eğer samimi isen liste linki yerine ürünün linkini koy direkt. Kendi referansın olmasın. Al ürünün referanssız linki:

Gigabyte GeForce RTX 2060 6GB 192Bit GDDR6 PCI-Express 3.0 Ekran Kartı (GV-N2060D6-6GD 2.0)
gerçekten çok değişik toksik bi varlıksın değiştiririm birazdan gönlün rahatlicaksa

Keyfen

80+ Bronze
Evet lütfen. Kuralın uygulanmasını istiyorum. Yasaksa herkes uymalı.
konu şuanda kural değil senin egon ve kibrin, insanlara para kaynağıymış gibi görmen ve herkestede aynısını başkalarındanda beklemen gibi.

Top Bottom