Neler Yeni

gigabyte rtx 3060ti windforce

MKAEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Bu ekran kartı nasildir ısınıyor diyolar kasa mesh olursa max ne kadar dereceyi gorur nasil bir ekran kartidir

gigabyte rtx 3060ti windforce oc gv-n306twf2oc-8gd 256 bit gddr6 8 gb ekran kartı

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ulaş Eren
Hocam gigabyte windforce'lar normale göre biraz daha ısınıyor. Bende 2060 var kasam pek mesh değil 81 82 görüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
Bu ekran kartı nasildir ısınıyor diyolar kasa mesh olursa max ne kadar dereceyi gorur nasil bir ekran kartidir

gigabyte rtx 3060ti windforce oc gv-n306twf2oc-8gd 256 bit gddr6 8 gb ekran kartı
Bende Gigabyte RTX 3060 Tİ Gaming OC modeli var 3 fanlı bu sıcak yaz aylarında 70-75 derece arası tam yükte. Senin bahsettiğin hangi model tam anlayamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Önal

2 fanlı modeli bende var dostum başka karta yönel bence zorlayınca 85 dereceye çıkıyor ve işlemcininde ısınmasına neden oluyor

MKAEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Gigabyte RTX 3060 Tİ Gaming OC modeli var 3 fanlı bu sıcak yaz aylarında 70-75 derece arası tam yükte. Senin bahsettiğin hangi model tam anlayamadım.
2 fanlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 fanlı modeli bende var dostum başka karta yönel bence zorlayınca 85 dereceye çıkıyor ve işlemcininde ısınmasına neden oluyor
Mesh kasa olursa kac dereceyi gorur

Lutza JS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Deniz Mat

Almadıysan sakın alma. Soğutmada başarısız bir model.

Lutza JS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Deniz Mat
Ekran karti dimi max 85 goren ustunu gordumu peki fps nasil kartin

Max kac dereceyi gorur
Kasaya ortama göre değişir. Ama yük altında min 85-90 arası oynar

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
Ekran karti dimi max 85 goren ustunu gordumu peki fps nasil kartin

Max kac dereceyi gorur
Ben daha 3 gün önce furmark testi yaptım max. kaç derece görür diye bu havada 79 dereceye çıktı en fazla. İki fanlı model biraz daha ısınıyor orası doğru ama kesinlikle alınmaz diye bir şey yok. Eğer fiyat olarak daha üstüne çıkıyorsan başka model alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Önal
ddostum furmarkda oyle ztn oyunlarda islemci ve ekran karti zorlanibca sicakligi yukseliyor
Ben daha 3 gün önce furmark testi yaptım max. kaç derece görür diye bu havada 79 dereceye çıktı en fazla. İki fanlı model biraz daha ısınıyor orası doğru ama kesinlikle alınmaz diye bir şey yok. Eğer fiyat olarak daha üstüne çıkıyorsan başka model alabilirsin.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
ddostum furmarkda oyle ztn oyunlarda islemci ve ekran karti zorlanibca sicakligi yukseliyor
Benim zaten amacım sıcaklıkta tepe noktasını görmekti. Havaların en sıcak olduğu dönemde furmark testi yapıp ekran kartın tabiri caizse ciğerini sökmekti 😄. Akabinde de gördüğüm değerler beni mutlu etti. Şöyle bir dipnot ekleyeyim benim kasamın masadan dolayı yanları kapalı arkası kapalı üstü kapalı sadece ön tarafı açık. Buna rağmen değerler çok güzel. En azından bu konuda bu model bir ekran kartı alacaksa bir fikir vermiş olmuş olayım.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Gigabyte Gaming ve Aorus modelleri gayet iyi ben mümkün olduğunca Eagle ve Windforce uzak duruyorum

Top Bottom