Neler Yeni

Gigabyte rtx3070 gaming oc sıcaklık normal mi

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
Merhaba arkadaşlar. Gigabyte rtx3070 gaming oc 3 fanlı ekran kartını 2 yıldır kullanıyorum. Tam yükte fan %100 (çok rahatsız edici bir ses var) iken 80 dereceyi gördüm içini açtığımda macun kuruydu. Termal pad ve macun yeniledim.
Şuan tam yükte, oyunlarda en fazla 74 dereceyi görüyor fan hızı da %70 lerde ses yok. Sizce değerler normal midir?

Sürdüğüm termal macun : Thermal grizzly kryonaut

Termal pad : odyysey thermalright termal pad

Son düzenleme:

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
Merhaba arkadaşlar. Gigabyte rtx3070 gaming oc 3 fanlı ekran kartını 2 yıldır kullanıyorum. Tam yükte fan %100 (çok rahatsız edici bir ses var) iken 80 dereceyi gördüm içini açtığımda macun kuruydu. Termal pad ve macun yeniledim.
Şuan tam yükte, oyunlarda en fazla 74 dereceyi görüyor fan hızı da %70 lerde ses yok. Sizce değerler normal midir?

Sürdüğüm termal macun : Thermal grizzly kryonauthttps://www.depopark.com/Thermal-Grizzly-Kryonaut-5,5gr-12-5W----Yuksek-Performansli-Termal-Macun-purn-87614

Termal pad : odyysey thermalright termal pad
kasa yan kapak açık mı kapalı mı kral.

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
Kapalı hocam. Kasa coolermaster mb511 önü mesh.

hocam bu cümlene göre değerler gayet iyi. bende üst model olan gamerock oc 3070 var benimkide 60-65 arasında geziyor bazen 69u bile görüyor yani. öyle düşününce senin değerler gayet iyi.

Sasua42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hocam bu cümlene göre değerler gayet iyi. bende üst model olan gamerock oc 3070 var benimkide 60-65 arasında geziyor bazen 69u bile görüyor yani. öyle düşününce senin değerler gayet iyi.
Teşekkür ederim hocam

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

hocam biraz alakasız olcak kusura bakmayın ama memnun musunuz karttan nasıl model

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
hocam biraz alakasız olcak kusura bakmayın ama memnun musunuz karttan nasıl model
gayet memnunum fanlar 100e neredeyse hiç çıkmaz basit oyunlarda fan bile açmadan oynatır. aşırı sessiz çalıştığını kolay kolay duymuyorum. birde kendi thundermaster programı üzerinde 5 mod yaptım kendime yeri geliyor eco da yeri geliyor oc de kullanıyorum tek tık ile.

Top Bottom