Neler Yeni

Gizemli RTX 3060_Tİ Ekran Kartı

Ruqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Selim Yılmaz
Arkadaşlar merhaba ben 2. el 3060ti aldım lakin aldıtan 3.gün ekranda ara sıra pikselneme olmaya başladı sisteme restart atınca düzeliyordu aynı zamanda furmarkta sıcaklık 86 dereceği buluyordu fanların %100 kullanılmasına rağmen sonra ürünü başka sistemde test ettim gene ayın problemler devam etti sonra kartı servise verdim vram testi temiz çıktı kartın gerekli bakımları yapıldı ve kart 2-3 gündür teste ve servisin dediğine göre hiç bir problem ile karşılaşılmadı tüm protlardan da görüntü alındı sıcaklıkta max 63 derece oluyor.

Açıkcası bu işten bi iş anlamadım sizin yorumlarınız nedir?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Arkadaşlar merhaba ben 2. el 3060ti aldım lakin aldıtan 3.gün ekranda ara sıra pikselneme olmaya başladı sisteme restart atınca düzeliyordu aynı zamanda furmarkta sıcaklık 86 dereceği buluyordu fanların %100 kullanılmasına rağmen sonra ürünü başka sistemde test ettim gene ayın problemler devam etti sonra kartı servise verdim vram testi temiz çıktı kartın gerekli bakımları yapıldı ve kart 2-3 gündür teste ve servisin dediğine göre hiç bir problem ile karşılaşılmadı tüm protlardan da görüntü alındı sıcaklıkta max 63 derece oluyor.

Açıkcası bu işten bi iş anlamadım sizin yorumlarınız nedir?
Monitörler İlgili Bir Problem Olabilir Yada Anakartın İle İlgili Veya İşlemcin Ekran Kartına Göre Düşük Kalıyor Olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,973
Üyeler
141,376
Son üye
mr.sinan
Top Bottom