Neler Yeni

GK500 arıza sonucu eski fiyattan ücret iadesi

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Arkadaşlar selam.
Ayın ürünü videosunda görüp beğendiğim klavyeyi aralık ayında tekrardan indirimde görünce satın almıştım İtopyadan, 649TL gibi bir fiyatla. Geçenlerde W tuşundaki basmama problemi yüzünden ürünü servisine gönderdim geri gönderdiklerinde ürün değişim formu göndermişler. Sonra mağazaya değişim için gittim elimizde yok ücret iadesi yapabiliriz dediler. Fakat o zamandan bu zamana fiyatlar çok değişti servisi aradım fabrikada ürün yok göndermiyorlar dedi. Şuan ücret iadesi alsam aynı para ile başka kaliteli bir klavye alamam gibi duruyor? AOCye destekten yazdım fakat pek bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Değişim çıktıysa muadilini vermek zorundalar. İadeyi kabul etme. İtopya'yı ara iade değil ürünün muadilini istiyorum de. Verilmediği taktirde THHye başvuracağını söyle. Israr ederlerse THHye başvur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Oğuzhan
aynısı başıma xiaomi dikey süpürge aldıgımda geldi ürünün bataryası arızalandı daha 4 ay kullanmadm ürünü garantisi devam ediyor oldugu halde dediler ürün yok baska satıcılarda var ücret iadesi olacak ama bizim aldıgımız fiyat 2.800 süpürge olmus 5750tl kavga ede ede yenisini verdiler ürünün zorla çökecen biraz böyle şeylerde yoksa takmıyorlar

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Değişim çıktıysa muadilini vermek zorundalar. İadeyi kabul etme. İtopya'yı ara iade değil ürünün muadilini istiyorum de. Verilmediği taktirde THHye başvuracağını söyle. Israr ederlerse THHye başvur.
Bunu yap. Iade alma. Belki blackwidow v3 falan alirsin. Urun suanda 2500 TL en ucuz falan de.

Arkadaşlar selam.
Ayın ürünü videosunda görüp beğendiğim klavyeyi aralık ayında tekrardan indirimde görünce satın almıştım İtopyadan, 649TL gibi bir fiyatla. Geçenlerde W tuşundaki basmama problemi yüzünden ürünü servisine gönderdim geri gönderdiklerinde ürün değişim formu göndermişler. Sonra mağazaya değişim için gittim elimizde yok ücret iadesi yapabiliriz dediler. Fakat o zamandan bu zamana fiyatlar çok değişti servisi aradım fabrikada ürün yok göndermiyorlar dedi. Şuan ücret iadesi alsam aynı para ile başka kaliteli bir klavye alamam gibi duruyor? AOCye destekten yazdım fakat pek bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Aynısını yaşadım gk300 modeli sanırım 14 gün bekledim en sonunda arayıp ya iade olacağını yada aynı bütçede farklı bir klavye vereceklerini söylediler bende mağazaya gidip ürünün iadesini istedim Bana 14 gün içinde hesabınıza yatar dedi sonra vazgeçtim iadeden yeni bir klavye alacağımı söyledim kupon vereyim ozaman dedi üzerine 400 TL felan daha ekleyip klavye aldım hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom